Odpowiedzi

2009-12-11T22:24:14+01:00
Felieton1
Studenckie życie
Kto by pomyślał że zwykłego studenta
było by stać na mieszkanie w którym mieszka sam.

Oglądając telewizje zobaczyłam (niby) studenta który mieszka sam w mieszkaniu 2 osobowym mający prąd,wodę i internet. Moim zdaniem to jest śmieszne że chcąc pokazać jak żyją studenci pokazuje się studenta którego stać było na takie mieszkanie. A przecież wiadomo że studentów raczej nie stać na takie życie.


Felieton 2
Zabawa na parkingu
Zamiast placu zabaw dali dzieciom parking.

Pewnego ranka na ul. Waryńskiego miała zacząć się budowa nowego placu zabaw dla dzieci. Więc zaczeli zabierać stare huśtawki, karuzele i koniki. Zastała tylko piaskownica i murek. Rodzice zgodzili się na zburzenie placu zabaw z nadzieją że zbudują nowy. Po 2 latach przyjechał buldożer i ciężaróka a więc dzieci i rodzice zaczeli wierzyćże zbudują nowe miejsce zabaw a okazało się że z placu zabaw stał się parking.
Moim zdaniem jest to okropne że zamiast bezpiecznego placu zabaw dla dzieci powstał nie bezpieczny parking.


4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T22:42:08+01:00
świńska grypa
Ostatnio pojawiła się owa zmora wśród chorób:grypa A/H1N1, inaczej zwana świńska . Zastanawiacie się państwo z pewnością dlaczego nosi taką nazwę? Otóż ,aby wywołać panikę wśród ludzi. Nie jest w ogóle związana z z zwierzętami z których jecie na co dzień mięso czyli świniami.Grypa ta jest zbuntowana ponieważ znika przy temperaturze plusowej w przeciwieństwie do innych chorób . Nie polecam zastrzyków , gdyż wywołują okropne konsekwencje jak puchnięcie i zakłócaniu w oddychaniu. Chodzą pogłoski że grypa A/H1N1 ma za zadanie zmniejszyć ilość ludności . Jest to całkiem możliwe gdyż w dzisiejszych czasach ludzie posuwają się do różnych czynów . To jest lekko mówiąc barbarzyństwo !!! Grypa ta jest bardzo odmienna i na razie jedynym antidotum jest wygrzewanie się . Więc moi drodzy , kubek herbatki w dłoń i wskakujcie w piżamy a następnie w poduchy .


PS: to było moje zadanie z polaka napisała na 4 ale teraz dopisałam jeszcze więc może nawet będzie na 5 ... może sie wydawać śmieszne ale krytykowanie i wyrażanie swojego zdania to główne cech felietonów :)
4 3 4