Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T08:06:59+01:00
Mundurek to nasze ubranie szkolne do którego powinniśmy mieć szacunek, ponieważ świadczy o nas. Czy jest brudny to my jesteśmy brudni, gdy jest czysty to my jesteśmy czyści. Gdy go zapomnimy to często bywa tak że nie chce nam się go nosić bo jest nieładny, nie jest stylowy. Jednak ludzie kiedyś musieli nośić mundurek i nie narzekali, a wielka brytania nosi do dziś spodnie, krawat, garnitur. Starajmy się nosić mundurki on nas reprezentuje, a my go, dostajemy punkty karne lub uwagi za to że go nie nosimy.
Krzesło nie służy do zostawienia mundurka, on służy po to by go nosić. Dlatego zachęcamy do noszenia mundurka.Heh... więcej nie umiem wymyślić ale mniejwiecej wiesz jak napisać :)

Podoba sie daj rozwiaznie
2 3 2
2009-12-12T10:38:54+01:00
Wszyscy powinni szanować swój mundurek. Dzięki temu jak go traktujemy, czyścimy go i dbamy tak otoczenie patrzy na nas. Jeżeli jest brudny nikt nie będzie o nas dobrze myślał, natomiast gdy jest w dobrym stanie więcej ludzi spojrzy na nas przyjaznym okiem. Często gdy go zaplamimy to nie mamy ochoty na noszenie go, jednak jest to nasz obowiązek. Wszystkie osoby uczęszczające do szkół podstawowych i gimnazjalnych powinni nosić mundurki, tak jak ich rodzice, dziadkowie, pradziadkowie przed laty. Wiele sytuacji bez noszenia mundurków może się skończyć dla nas niepomyślnie np. zawieszeniem w szkole albo uwagą w dzienniczku. Nie należy zostawiać mundurka na krześle, ponieważ powinien on być noszony. Jeżeli go tam pozostawimy najprawdopodobniej się pogniecie i tym samym zrazi nas do niego. Dlatego warto nosić mundurek.
2 3 2