Odpowiedzi

2009-12-12T08:43:01+01:00
Batman to maja ulubiona postać z komiksu. Od kiedy pamiętam jego przygody podobały mi się bardzo . Możliwe że najbardziej ze wszystkich komiksowych herosów przypomina zwykłego człowieka. Przecież Batman to Bruce Wayne którego rodzice zostali zabici przez morderce gdy ten był jeszcze małym chłopczykiem . Nim zaopiekował się lokaj. Zdarzenie to wywarło taki wpływ na psychikę dziecka że teraz Bruce mści się na wszystkich bandziorach jaki batman. Dzięki swojej fortunie mógł zopatrzyć się w najnowsze gadzety które pomogą mu w chwytaniu zbirów. Właśnie może dlatego że Batman opiera wszystko na sile swoich mięśni i na gadzetach jest jak najbardziej ludzki spośród innych herosów. Jego główną bronią jest strach zastraszony zbir jest o wiele mnie niebezpieczny. Świetni aktorzy Jack Nicholson-jako Joker, Michael Keaton-jako Batman i w Powrocie Batmana Danny De Vito jako Pingwin. Te części można oglądać po kilka razy i się nie znudzą.
1 5 1
2009-12-12T08:46:04+01:00
Batman to film o dużej oglądalności. Ma wiele fanów na całym świecie. To film bardzo intrygujący, a zarówno interesujący. To wszystko nie jest spowodowane tym, że grają tam niesamowici aktorzy, ale tym z jakim uczuciem wchodzą do tych ról. Gdyby każdy z nas był na planie filmowym napewno byśmy to zauważyli.
Wiele mediów mówi o tym filmie, ale mówią albo o błędach albo o tym jaki jest wspaniały. Taki film napewno zasłużył na nagrodę, nawet więcej niż nagrodę. Napewno każdy z nas chociaż raz obejrzał ten film. Czy nie jest on piękny. Reżyserowi trzeba składać pokłony, za to jakim filmem uczynił Batmana. Myśle że każdy z nas wiąże z tym filmem wiele swoich uczuć.
1 5 1