Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T12:31:26+01:00
Dom moich marzeń ma żółte ściany, niebieski dach, dwa okna, mały balkonik.


Są tam 2 pokoje, kuchnia i łazienka oraz sypialnia.

W jednym pokoju jest biuro z brązowymi meblami – szafka, dwie półki, trzy szafki. Ma turkusowe ściany i kafle na podłodze. Koło szafy jest biurko z komputerem.


Drugi pokój jest pokojem GOŚCINNYM. Są tam, żółte ściany, drewniana podłoga, niebieskie meble: dwie małe szafki, biurko, trzy półki, telewizor-plazma.


W SYPIALNI są różowe ściany, łóżko z baldachimem, jasno-brązowe meble, telewizor-plazma, stojak na płyty i mały balkon z markizą.


W kuchni jest kominek, lodówka, zlew, zmywarka, toster, mikrofala, duży stół, 3 blaty, na podłodze kafle.


W łazience są kafle, biało-turkusowe ściany, duża wanna, prysznic i lustro.
1 5 1
2009-12-12T12:34:47+01:00
Mój dom był by ogromną willą. miał by ogromną sypialnię, w kolorze kremowym. Zatrudnił bym pokojówkę z dozorcą i ochroniarzem. miał by gigantyczną bawialnię w której znajdowało by się mnóstwo automatów do gier i i telewizor plazmowy
2009-12-12T12:45:22+01:00
Chciałbym mieć dom rodzinny i ciepły. Bez alkoholu, narkotyków, papierosów czy innych używek. Dom, w którym dbano by o tradycje i kulturę. Gdzie posiłki jadłoby się wspólnie, a dom byłby czysty i zadbany. Wokół panowałoby miłość i szczęście. A rodzice zamiast się kłócić rozwiązywali by wszystko dyplomatycznie, za pomocą kompromisu. Wszyscy byliby szczęśliwi i potrafili rozmawiać nie tylko o szczęściu, ale o codziennych kłopotach.
1 5 1