Odpowiedzi

2009-12-12T12:59:43+01:00
Moim zdaniem można polubić szkołę. Postaram się poprzeć to trzeba argumentami.
Chodząc do szkoły, możemy wykazać się swoimi umiejętnościami. Można dowiadywać się nowych ciekawych rzeczy. O których byśmy się nie dowiedzieli, gdybyśmy nie chodzili do szkoły.
Drugim już argumentem jest to, że poznajemy nowych ludzi. Człowiek bez przyjaciół byłby smutny i samotny. Wiele osób lubi chodzić do szkoły, ponieważ spotyka się ze znajomymi. Każdy potrzebuje przyjaciela, któremu może się zwierzyć, zapytać o pomoc. Takich prawdziwych przyjaciół poznajemy w szkole, a później przez kilkanaście lat jest się ze sobą. Gdy przyjaciele się rozstają tęsknią za sobą. Piszą do siebie, by jakoś ten kontakt utrzymać.
Ostatni argument, którym mogę poprzeć tezę, że można polubić szkołę jest taki. Bez szkoły nie mielibyśmy dobrej pracy. Dlatego warto się uczyć. I chodzić do szkoły.

Mam nadzieję, że pomogłam.
2009-12-12T15:24:20+01:00
1.Poszerzamy wiedzę
2.Wykształcenie
3.Nawiązanie znajomości

Zgadzam się z twierdzeniem zawartym w temacie, że można polubić szkolę. Choć większość stawia szkołę w złym świetle, że jest to w rodzaju jakiejś kary, a w cale tak nie jest. Szkoła pomaga w nauce i po części wychowuje.Dzięki nauce poszerzamy swoją wiedzę i zainteresowania.
Jestem głęboko przekonany, że dzięki szkolę możemy wiele osiągnąć; zdobywamy dobre wykształcenie; dobra pracę.Szkoła to nie tylko praca i nauka, ale i przyjemność.
Kolejnym argumentem potwierdzającym moją tezę jest nawiązanie znajomości. W szkole możemy poznać przyjaciół, nawiązać nowe znajomości, które są potrzebne.

Uważam, że argumenty które przedstawiłem potwierdzającym tezę ze szkołę można polubić.