Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T13:47:13+01:00
Drogi Święty Mikołaju!
Na wstępie bardzo serdecznie chciałbym Cię pozdrowić. Niedługo zbliża się Twoje święto, więc pomyślałem, że napiszę ten list by zaklepać sobie prezenty.
Wiem, że nie zachowywałem się zbyt dobrze oraz, że nie wszystko poszło idealni, ale trzeba doceniać to, że się starałem! Dobrze, dobrze! Czasem mi się nie chciało nauczyć na sprawdzian i przez to mam te 4 jedynki z matematyki i 5 z j. polskiego oraz 2 z j. angielskiego! Przecież każdemu się może zdarzyć, czyż nie? A to, że akurat na mnie trafiło to już nie moja zasługa. Nie chcę za bardzo marnować Twojego czasu, bo przecież kilkanaście milionów listów nie czyta się tak od zaraz. Właściwie to nie zastanawiałeś się Św. Mikołaju nad tym, aby zatrudnić kogoś do przeglądania korespondencji? To by bardzo zmniejszyło Twoje obowiązki. No i jeżeli to się przyjmie to przydałoby się, żebym trochę szybciej dostawał prezenty niż inni, bo przecież dzięki mnie miałbyś mniej zadań i więcej czasu. Chyba trochę się rozpisałem, ale to nieważne. A tak przy okazji, gdzie Ty ogólnie mieszkasz? No bo przecież ja daję listy rodzicom, a oni je wysyłają, a ja nie znam adresu. Słyszałem, że gdzieś w Laponii, tylko nie śmiej się, jeżeli to nie będzie prawda. W końcu każdy coś do plotki doda i nic się nie wie. O jeny! Tak się zająłem mało ważnymi sprawami, że zapomniałem o najważniejszym, czyli o prezentach oczywiście. Otóż bardzo chciałbym dostać psa. Tylko nie jakiegoś małego pieska, ale najlepiej coś większego. Na początek proponuję rodwailera, a co później – to się zobaczy. Tylko, żeby była w zestawie buda i najlepiej roczny zapas karmy. W końcu chyba nie chcesz narażać mnie na dodatkowe koszta. Oprócz tego chciałbym bardzo, ale to bardzo dostać nowe gry! Tylko nie jakieś „kaszany” z dolnej półki w dodatku przecenione o 50 % i z rozerwaną folią. Najlepiej wyścigówki.
Mam nadzieję, ze mój list nie zabrał Tobie zbyt dużo czasu. Pozdrawiam
7 5 7
2009-12-12T13:54:02+01:00
Kochany Mikołaju !
Wiem, że jesteś bardzo zajęty, jednak proszę abyś przeczytaj mój list.
Od pewnego czasu, widzę, że na wystawach sklepowych jest mnóstwo zabawek. Niektóre są naprawdę ładne. Na ulicach pojawia się coraz więcej ozdób i dekoracji, które w nocy przepięknie świecą. Jest też już dużo promocji w sklepach, a w niektórych supermarketach sprzedawane są choinki i bombki. Moja przyjaciółka i ja jeszcze nie planujemy kupować i stroić drzewka. Nasi rodzice uważają, że "żywe" sosny są lepsze, bo ładnie pachną. Ja również tak uważam. W tym roku chciałabym dostać coś pod choinkę, ale wolałabym, żeby była to niespodzianka, a zarazem coś oryginalnego. Bardzo lubię zwierzęta, a interesuję się malarstwem i przyrodą.
Serdecznie cię pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !
< PODPIS: >
P.S.: Nie zapomnij przynieść coś dla mojej przyjaciółki :)
8 4 8
  • Użytkownik Zadane
2009-12-12T13:59:15+01:00
Kochany Mikołaju!

W tym roku byłam na prawdę grzeczna :)
Mogę Cię o tym długo przekonywać, ale i tak ty masz swoją listę kto był grzeczny, a kto nie. Ja na pewno zaliczam się do tych grzecznych chodź nie chcę się przechwalać. Jak będę już większa to chciałabym dostać twoim pomocnikiem. Oczywiście jeśli się zgodzisz Mikołaju! Wolę dawać niż rozdawać. Myślę, że każde dziecko zasłużyło na prezent. Nie ważne czy grzeczne czy nieznośne, ale przecież o wiele lepiej widzieć śmiejące się buzie dzieci niż płaczące. Prawda.? Każdy z nas jak był mały na pewno psocił. Mikołaju! Przypomnij sobie swoje dzieciństwo :P
Myślę, że spełnisz marzenia wszystkich dzieci i spełnisz moje marzenie zostać Twoim pomocnikiem. Kto wie, może ty w tym roku też dostaniesz prezent.....
Pozdrawiam :*


Uśmiechnięta
..............
Tu wpisz swoje imięNapisałam taki wymyślony list. Może się przyda.
Pozdrawiam :*

7 4 7