Napisz opowiadanie zaczynające się od słow Gdybym miała wehikuł czasu .... (kartka A4 linia)

Gdybym miała wehikuł czasu i mogła wykorzystać je dwa razy, to rzeniosłabym się do przeszłości żeby naprawić błedy i przerzyć dobre chwile z dziecinstwa jeszcze raz. Do przeszłości chciałabym się przenieś, tylko dlatego żeby zobaczyć czego mam nie robić.
To jest mój początek tego zadania i więcej nie daje rady, niemogę więcej wymyślić PROSZĘ O POMOĆ możecie dopisać do tego początku bądż dać swój pomysł tylko musi zaczynaś się od tych słow.

1

Odpowiedzi

2009-12-12T14:38:46+01:00
Gdybym miałą wehikuł czasu, przeniosła bym się do przeszłości aby zobaczyć jak żyli ludzie w dawnych czasach i jak wtedy wyglądałby świat. Może wtedy wiedziałabym więcej na różne tematy i jakie błędy popełniali tamtejsi ludzie. Innym razem przeniosłabym się w "najlepsze chwile mojego dzieciństwa, by przeżyć je raz jeszcze". Zobaczyłabym jak stawiam pierwsze kroki, jak wyglądał mój pierwszy dzień w zerówce, a jak w szkole. Nie wykorzystałabym wehikułu, aby np. zobaczyć złe momenty z mojego życia o których pragnę zapomnieć. W mojej podróży w czasie udałabym się w czasy kiedy moi rodzice byli jeszcze dziećmi i zobaczyć czym różniły się czasy gdy oni byli dziećmi od teraźniejszych.
______________
mam nadzieję, że pomogłam ;)
48 4 48