Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T13:59:43+01:00
Piotruś Pan był jedynym dzieckiem, które nie stało się dorosłe. Żył beztrosko w Nibylandii i do perfekcji opanował sztukę
latania. Od czasu do czasu przylatywał do Londynu pod okno jednej z kamienic. Przysłuchiwał się wtedy bajkom opowiadanym mieszkającym tam dzieciom. Najbardziej ze wszystkich historyjek uwielbiał słuchać tych, w których głównym bohaterem był on sam.
Państwo Darling, właściciele ów mieszkania, mieli trójkę dzieci. Najstarsza z rodzeństwa była Wanda, następnie Janek, a najmłodszy był mały Michaś. Do rodziny należał również pies, Nana, który troskliwie opiekował się dziećmi.
Pewnego wieczoru rodzice wyszli z domu, pozostawiając Nanę na dworze. Piotruś po wyjściu państwa Darling wrócił do kamienicy po swój cień, który został przytrzaśnięty przez okno. Niestety nie potrafił sobie sam poradzić i zbudził Wandę by mu pomogła
` Janek i Michaś także zbudzili się, nie dowierzając, że w ich mieszkaniu
zjawił się Piotruś Pan we własnej osobie. Chłopiec namawiał dzieci do pofrunięcia do Nibylandii .. ; *
2 3 2
2009-12-12T14:00:30+01:00
Oczywiście głównym bohaterem jest Piotruś Pan. Opowiada to o przygodach psotnego chłopca który nie chce być dorosły. Piotruś Pan przez całe swoje niekończące się dzieciństwo przebywa na wyspie Nibylandia. Ma tam swoich przyjaciół z którymi spęza swój czas.
2 1 2