Bardzo prosze o przetłumaczenie na polski !

It was my first week as a store detective in the departament store in town. One day ,I noticed a smartly- dressed man beside me. He was looking around quite nervously , so I decided to watch him for a while .
Suddenly , the man picked up a bottle of perfume and ran towards the door.
Stop! Thief! I shouted . I ran out of the store and chased after the men . He was running very fast ,but I soon caught up with him and knocked him to the ground .Then , to my surpise , I saw that the man was laughing. Don't worry . he said . I'm Mr Tomkins , the owner of this departament store. I wanted to see how good you are. Congratulations ,you passed the test !

3

Odpowiedzi

2009-12-12T16:45:12+01:00
To był mój pierwszy tydzień jako detektyw departamentu w tym mieście. Pewnego dnia mężczyzna przeszedł szybko koło mnie. Wyglądał na bardzo zdenerwowanego, zacząłem obserwować go przez jakiś czas. Nagle człowiek ukradł butelkę perfum i pobiegł w kierunku drzwi. Krzyknąłem złodziej! Biegł on bardzo szybko, ale ja nadrobiłem stracony czas i złapałem złodzieja, który upadł na ziemię. Zobaczyłem, że człowiek ten zaczął się śmiać. Powiedział, że jest Mr Tomkins właściciel tego departamentu. Chciał wiedzieć jak jestem dobry, pogratulował mi, że przeszedłem próbę.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T16:47:04+01:00
"To był mój pierwszy tydzień jako detektywa w sklepie w moim mieście. Pewnego dnia zauważyłem elegancko ubranego mężczyznę obok mnie. Rozglądał się naokoło trochę nerwowo, więc zdecydowałem się go poobserwować jesczę chwilę.
Nagle mężczyzna podniósł butelkę perfum i wybiegł przez drzwi.
Zatrzymajcie go! To złodziej! - Krzyczałem. Wybiegłem ze sklepu i goniłem go.
Był bardzo szybki, ale chwilę póżniej dorwałem go i powaliłem na ziemię. Nagle, ku mojemu zaskoczeniu, zauważyłem że mężczyzna się śmieje.
Nie martw się - powiedział - Jestem Tomkins, właściciel tego sklepu. Chciałem zobaczyć jak dobry jestes naprawdę. Gratulacje, zdałeś test ! "
2009-12-12T17:14:12+01:00
To był mój pierwszy tydzień w detektywa sklep w departament sklep w mieście. Pewnego dnia zauważyłem, elegancko ubrany człowiek obok mnie. Był rozglądając się dość nerwowo, więc postanowiłem obejrzeć go na chwilę. Nagle mężczyzna podniósł butelkę perfumUME i pobiegł w stronę drzwi. Stop! Złodziej! Krzyknąłem. I wybiegł ze sklepu i goniący za mężczyzn. Biegł bardzo szybko, ale szybko dogonił go i powalił go na ziemię. Następnie, aby mój surpise, zobaczyłem, że człowiek się śmieje. Niemartwić się. powiedział. Ja jestem Pan Tomkins, właściciel tego sklepu departament. Chciałem zobaczyć jak dobry jesteś. Gratulacje, zdał egzamin!