Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-12T17:37:02+01:00
"Dbałość o prawidłową sylwetkę, kondycje fizyczną i sprawność ogólną organizmu."


Uważam , że trzeba dbać o o swoją sylwetkę , ponieważ w dzisiejszych czasach jest to bardzo popularne. Popularne wśród młodych dziewcząt jest wyglądać jak miss. Zdecydowanie większe wzięcie u chłopaków ma dziewczyna , która jest zgrabna , niż ta , która ma parę kilogramów za dużo. Choć jak to się mówi "kochanego ciałka nigdy nie za wiele" . Jednak w dzisiejszych czasach nikt (albo parę wyjątków) nie bierze tego pod uwagę.
Trzeba mieć kondycję fizyczną , ponieważ nie wiadomo jak ułoży nam się życie. Możemy trafić na dyscyplinę , w której szczególnie wymaga się wspaniałej kondycji fizycznej. A osoba , która tylko siedzi przed komputerem , ogląda telewizję i zajada się wieloma fastfoodami i słodyczami , daleko na tym nie zajdzie. Może nawet w wyjątkowych przypadkach doprowadzić się do śmierci. Warto czasami pójść na basen , pobiegać po okolicy , a na pewno nam to nie zaszkodzi , a wręcz przeciwnie -pomoże.
Trzeba dbać o swoją kondycję , gdyż jest nam to potrzebne na lekcjach wychowania fizycznego , podczas gimnastyki . Wiadomo - im się jest szczuplejszym tym mniej kłopotów z wykonaniem przewrotu , zrobieniem mostka itd.