Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-12T20:53:12+01:00
PPH „REYPOL” - REJMAK S.J.
JANOWIEC
Jestem zainteresowana pracą w państwa firmie na stanowisku Pracownik administracyjno - biurowy
Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas pracy w Liceum Ogólnokształcącym jak i w Szkole Podstawowej w Bochotnicy odbyłam praktykę zawodową na podobnych stanowiskach dzięki temu moja zdobyta wiedza i umiejetności ułatwią mi odnalezienie sie w nowej pracy. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne.Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość programów magazynowych i obsługi komputera. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
1 1 1
2009-12-12T20:55:35+01:00
Warszawa, dn. 06.02.2005 r.

Julian Kowalski
ul. Wojska Polskiego 6B/1
05-220 Zielonka
tel. kom. 888 – 888 – 777
Dyrektor
Tomasz Karl
Agencja Marketingowa „BONUS”
ul. Malawskiego 1/57
08-164 Warszawa


Szanowny Panie Dyrektorze,


Jestem zainteresowany pracą w Agencji Marketingowej „BONUS” na stanowisku: specjalista do spraw reklamy. Ofertę otrzymałem w biurze Kuriera Warszawskiego w dn. 2 lutego 2005 roku.

Do ubiegania się o pracę w Pańskiej firmie, skłoniła mnie jej renoma na rynku. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas nauki w Liceum Ekonomicznym odbyłem praktykę zawodową na podobnym stanowisku. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjny i samodzielny, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładny i odpowiedzialny, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Pana interesująca, jestem gotowy przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem:

Julian Kowalski
1 1 1