Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-13T09:28:28+01:00
Dlaczego mama nas kocha?
Po prostu kocha nas z nie wiadomej przyczyny my też nie wiemy dlaczego kochamy mamę lub tatę. Naszym zdaniem mama nas nie kocha bo na nas krzyczy-a to wcale nie jest tak. Mama zawsze nas kocha i pamiętajmy krzyczy bo chce żebyśmy wyrośli na dobrych ludzi.Dlatego pamiętajcie nie ważne co mama ci powie robi to z miłości. A w przypadku gdy mama nie krzyczy proszę nie myśleć że was nie kocha tylko nie wyraża swoich uczuć do was w postaci krzyku. Woli być mamą spokojną która nie zrobi wam krzywdy i nie nakrzyczy na was.Takie mamy są zwykle nadopiekuńcze. Ale nadopiekuńczość świadczy o tym że mama nas kocha.
A ojcowie Mają tak samo w przypadku ojca który nie krzyczy jest inaczej to co mama zdecyduje a według taty jest niedobrze zwróci mamie uwagę ale pozwoli na to co mama zdecydowała bo uważa że dla dziecka będzie to dobrze i rzeczywiście tak jest.
POLECAM SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ!Powodzenia życzę!!
1 1 1
2009-12-13T10:19:21+01:00
Miłość jest radością życia, wesołą melodią na pustyni.
Człowiek jest istota najdoskonalsza poprzez możliwość odczuwania pewnych stanów emocjonalnych. Jest obdarowany niezwykłymi zdolnościami i umiejętnościami. Czuje nie tylko ból czy dotyk ale także strach. W swej ziemskiej wędrówce dąży do tego aby móc kochać i być kochanym, ponieważ świat bez miłości byłby pusty, mało wartościowy.
Z uczuciem miłości każdy człowiek spotyka się już w pierwszych chwilach swojego życia, a nawet wcześniej, ponieważ związek ludzi, który oparty jest na wzajemnej miłości jest przyczyna powstania nowego życia.
Miłość rodzicielska jest pierwsza, której człowiek doświadcza. Wywiera ona ogromny wpływ na rozwój małego dziecka. Rodzice otaczają potomka opieką, ciepłem. Przekazując mu swą miłość, uczą go tym samym kochać. Młody człowiek żyjący w świecie pozbawionym uczuć nie ma możliwości rozwoju psychicznego i fizycznego a w dorosłym życiu nie będzie w stanie nikogo obdarować tym uczuciem. Miłość tworzy pewne wartości i wzorce. Ludzie czują produkty jej posiadania i dzielą się nią. Jednak uczucia tego nie można kupić, ani wymusić. Rodzice, którzy ślepo kochają swoje dziecko wyrządzają mu niewyobrażalna krzywdę, a ono staje się niesamodzielne, zagubione oraz puste wewnętrznie. Motyw miłości rodzicielskiej przejawia się nie tylko w życiu. Zaczerpnięto go również do tworzenia dzieł malarskich, literackich lub przy produkcji filmów np.......
Miłość rodzicielska jest jedna z najpiękniejszych miłości jakie możemy w życiu doświadczyć więc gdy przychodzisz do domu, przytul się do mamy i taty, powiedz jak ich bardzo kochasz i pomyśl ile na świecie jest dzieci którzy nie maja rodziców i wychowują się w domach dziecka .
1 5 1