Uzupełnij podany teskt przymiotnikami.

Jest lato.Kiedy wyjrze przez okno, widze...............park
Ciągnie sie on wzdłuż ...................ulicy,Ale jest od niej odgrodzony........................................ , ............................. siatką.Na piarwszym planie przyciagaja wzrok........................kasztanowce.Słonce nadaje ich lisciom..............kolor.Z tyłu widać...................... alejki, poktorych przechadzaja sie..................................spacerowicze.Na klombie z lewej strony rosna ............................ i ...............................begonie. Tuż na nimi wystrzelają w górę................................... strumienie wody,wyrzucane przezfontanną.Lubię widok z mojego okna.
plis pomozcie ;)

3

Odpowiedzi

2009-12-13T13:37:58+01:00
Wielki park
długiej ulicy
niedużą, metalową
wysokie kasztanowce
złocisty kolor
małe alejki
liczni spacerowicze
piękne i kolorowe
wysokie
3 4 3
2009-12-13T13:41:26+01:00
Jest lato.Kiedy wyjrze przez okno, widze piękny park.Ciągnie sie on wzdłuż długiej ulicy,Ale jest od niej odgrodzony grubą czarną siatką.Na piarwszym planie przyciagaja wzrok piękne kasztanowce Słonce nadaje ich lisciom kolorowy kolor.Z tyłu widać...........alejki.poktorych przechadzaja sie
1 3 1
2009-12-13T13:41:53+01:00
Jest lato.Kiedy wyjrze przez okno, widzę piękny park. Ciągnie sie on wzdłuż długiej ulicy,ale jest od niej odgrodzony kującą,metalową siatka.Na pierwszym planie przyciągają wzrok zielone kasztanowce.Słońce nadaje ich liściom barwny kolor.Z tyłu widać małe alejki,po których przechadzają się radośni spacerowicze. Na klombie z lewej strony rosna kolorowe i cudowne begonie. Tuż na nimi wystrzelają w górę przejrzyste strumienie wody,wyrzucane przez fontannę. Lubię widok z mojego okna.