Moze mi ktos to sprawdzić. Z góry dziękuję .;))
( wstawiam tekst po polsku i angielsku )


„How she move” to kolejny film muzyczny o nastolatce, która straciła kogoś bliskiego (w tym przypadku siostrę), a jedyną pasją w jej życiu staje się taniec.
Film mi sie bardzo podobał,poniewaz było cos nowego, inny styl tańca jak i ciekawa muzyka . Różnił sie bardzo od innych filmów tanecznych .Bardzo polubiłam głowną bohaterke,ponieważ po śmierci swojej siostry nie poddała sie i dązyła to wyznaczonego sobie celu. I pokazała swojej matce,że jest dzięlna osoba i nie da się w ciągnać w nałog jaki popadła jej siostra.
Jest to jeden z moich ulubionych filmów dlatego też mogę go oglądać godzinami .

"How She Move" is another movie musical about teenager who lost a loved one (in this case, sister), and the only passion in her life becomes a dance.
The film felt very pleased, because it was something new, different style of dance music as well as interesting. Differed greatly from the other dance movies. We liked main heroine, because after the death of his sister is not surrendered and sought to set a goal. I showed his mother that he is a brave person, and not in the habit of pulling what fell into her sister.
This is one of my favorite films so I can watch it for hours.

2

Odpowiedzi

2009-12-13T13:46:51+01:00
Najlepsza Odpowiedź!
  • HBK
  • Początkujący
2009-12-13T13:48:08+01:00
"How She Move" to kolejny film muzyczny o nastolatki, które straciły swoich bliskich (w tym przypadku, siostra), a tylko pasja w życiu staje się taniec. Filmu byłem bardzo zadowolony, ponieważ było to coś nowego, innego stylu muzyki tanecznej, jak również interesujący. Różniły się znacząco od innych filmów tańca. Podobało nam się główną bohaterką, ponieważ po śmierci swojej siostry nie poddali i starał się ustawić cel. I pokazał, że jego matka jest odważna osoba, a nie w nawyk ciągnięcia, co spadło na jej siostra. Jest to jeden z moich ulubionych filmów więc mogę oglądać go godzinami.

Weszłam na stronę www.ntranslator.net i tak to przetłumaczyło z angielskiego na polski.
Moim zdaniem masz to prawie dobrze ;)