Odpowiedzi

2009-09-08T16:23:05+02:00
Ludzie w dzisiejszych czasach pragną wielu rzeczy. Jednym brakuje chleba i właśnie tego potrzebują, a inni śnią o willach z basenami i luksusowych samochodach. Jednak wśród tych wszystkich tak bardzo zróżnicowanych potrzeb jedna jest największa. Ludzie od zawsze pragną pieniędzy. Mimo, iż mówi się że "pieniądze szczęścia nie dają" coraz częściej jednak, dla coraz większej liczby mieszkańców Ziemi liczą się tylko zyski. Wielu ludzi nie chce już nawet bezinteresownie pomagać. Patrzy się już coraz częściej tylko na to, co będziemy z tego mieli. My, jako pokolenie które powinno być przyszłością, musimy uważać, by pogoć za pieniądzem nie zgubiła nas, tak jak wielu ludzi w historii.

8 zdań.
2009-09-08T16:32:18+02:00
Napisz krótka wypowiedz na temat czego pragną ludzie w dzisiejszych czasach(ok.10 zdań )


Większość ludzi w tych czasach podąża za bogactwem oraz dobrem materialnym. Przekładają ponad wszystko wygode. Spełniają swoje aspiracje, pną się na to coraz wyrzsze stanowiska.Mają coraz mniej styczności ze świerzym powietrzem. W ciągłym ruchu, ciągle gdzieś gnają nieoglądając się za siebie, często nie widzą piękna jakie świat im przekazuje. Według mnie ludzie nie powinni być tacy 'zaganiani', mogli by zatrzymać się i rozejrzeć się dookoła.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-08T16:47:51+02:00
Ludzie w dzisiejszych czasach chcieliby mieć wszystko ułatwione. Chcieliby, aby bez jakichkolwiek zaangażować dokonywać celu.
Każdy człowiek marzy o pieniądzach z myślą, że pomoże mu to w życiu. Dzieci i młodzież ucząca się napewno chciałaby aby szkoła w ogóle nie istniała lub była lepsza, czyli najlepiej, żeby nie trzeba było się uczyć. Większość ludzi jest dość leniwych i za wygodnych, więc dobrze by im było, gdyby ktoś lub coś wykonywało za nich wszystkie czynności. Ludzie pragną także rzeczy niezniszczalnych, trwających przez całe życie.
1 5 1