Czy telimena to osoba irytujaca czy intrygujaca??
napisz rozprawke

zalezy mi na tym aby teza brzmiła ze telimena jest intrgujaca i 3 argumenty??

tylko nie sciagac z neta bo wiem jakie sa i zgłosze spam

jak ktos pisal albo ma w zeszycie to pmorzcie!!!
a jak nie to niech sie nie zabiera

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T18:29:32+01:00
Mamy swoich ulubionych kolegów i koleżanki z którymi świetnie sie rozumiemy. są dla nas ważni i nie wyobrażamy sobie bez nich zabaw. znamy również takie osoby które nas drażnią swoim zachowaniem stylem życia.
to osoby fałszywe i sprawiające że na ich widok psuje się nam humor i zaciskami pieści. Telimena jedna z bohaterek epopei narodowych pan Tadeusz jest właśnie osoba irytująca.
swoje zadanie postaram sie udowodnić w poniższych argumentach.
po pierwsze Telimena to kobieta bez żadnych zasad moralnych.
ubiera sie w prowokujace suknie z głębokimi dekoltami.by zwrócić uwagę mężczyzn.hrabiego rejenta Tadeusza takie zachowanie nie przystoi szanującej sie kobiecie
następną sprawa jest zachwalanie wzorców zagranicznych po to by Zosia zapomniała o polskiej tradycji i zwyczajach. czyz takie zachowanie nie drażżni? czyż taka osoba zasługuje na inne miano niz "irytujące babsko"?
zauważyć należy także iz Telimena to egoistka pragnąca skupic uwagę ludzi na sobie. ta jej sztuczna serdecznosc o okazywana uwaga to tylko przykrywka. jej cała erudycja salonowa sprowadzająca sie do błachych rozmówek o malarstwie sukniach modzi francuziej. jest osoba pusta chciwa i nie posiaddajaca serca polubic sie jej nie da a dłuższe przebywanie w jej towarzystwie rozdrażnia człowieka. nawet człowiek o stoickim spokoju wyszedł by z siebie przebywając z nia sam na sam chyba ze byłby to mężczyzna i uległby jej wdziękom i oddał sie w miłosny rytuał.
podsumowując Telimena to człowiek sły o przebiegły. moja teza iz irytuje jest jak najbardziej słuszna
mysle ze w pełni uzasadniłem soja tezę

polecam sie na przyszłosz :))))))))))))))))