Napiszcie mi problem dzisiejszej mlodziezy i do tego jeszcze rada co ma zrobic tak jak np w roznych czasopismach mlodziezowych jest takie miejsce gdzie mlodziez przysyla swoje problemy a redakcja pisze mu co ma zrobic ze np

[ta osoba pisze]
chodze do szkoly, jestem jednym z najlepszych uczniow i dziennie przychodza do mnie takie miesniaki zebym im robila zadania. gdy prubuje im odmowic to mi groza ze mnie pobija. i nie mam wyboru musze im to zawsze robic. zaczynam sie bac chodzic do szkoly. prosze pomozcie mi.

[redakcja odpisuje]
to nie dobrze powinnas im odmowic ale jak ci groza to idz do dyrektora on to zalatwi i wiecej cie nie beda przesladywac. nie martw sie wszystko bedzie dobrze. najwazniejsze nie poddawac sie.


cos w tym stylu tylko nie tlumaczcie mi na translatorze stosujcie slowka takie zeby pasowaly do ucznia 3 kl gimnazjum nie zadne skomplikowane proste i krotkie zdania.
daje duzo punktow bo to na jutro+ najlepsza odpowiedz szybko plisss calkiem o tym zadaniu zapomnialam:(:( nie chce kapy dostac:(:(

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-13T17:18:40+01:00
Od jakiegoś czasu mam obsesję na punkcie odchudzania . Podobają mi się anorektyczki i chciałabym stać się jedną z nich... Tylko , że długo nie wytrzymuję bez jedzenia. Najwyżej 4 dni . Czy jeśli nie będę jadła przez tydzień będą widoczne rezultaty ? Czy jak zacznę jeść naprawdę będzie efekt jojo ?
-Karo 15 lat


Najwyraźniej nie rozumiesz istoty tej ciężkiej choroby, skoro marzysz o anoreksji. To poważne zaburzenie psychiczne, które trudno wyleczyć, czasami kończy się bardzo tragicznie… Anorektyczka nie jest szczęśliwą osobą, cierpi fizycznie i psychicznie, nie jest zadowolona ze swojej figury nawet będąc szczupła i dalej się odchudza, mimo, że wystają jej już kości i nie ma siły chodzić… Czy tego właśnie pragniesz? Jeśli chcesz zrzucić parę kilo zrób to w zdrowy, normalny sposób – zmniejszając porcje posiłków i zwiększając aktywność fizyczną (np. 3 razy w tygodniu po 45 min ćwiczeń). Aby uniknąć efektu jojo nie stosuj okresowych głodówek tylko na stałe zmień swoje nawyki żywieniowe (unikaj słodyczy, fastfoodów itp.)

A to ma byc po angielsku ? Jesli tak to tu masz to po angielsku
For some time I am obsessed with weight loss. I like ANOREXIC and I would like to become one of them ... Only, I can not stand that long without food. Maximum 4 days. If I did not eat for a week I will see results? Do you really eat as I begin to be yo-yo effect?


Apparently do not understand the essence of this serious disease, if you dream about anorexia. This is a serious mental disorder that is difficult to cure, and sometimes ends very tragically ... Anorektyczka is not a happy person suffers physically and mentally, is not happy with their figures, even being slim and further weight loss, although it has bones sticking out and there is no strength to walk ... Is this what you want? If you want to shed a few pounds do it in a healthy, normal way - by reducing the portions of meals and increasing physical activity (eg, 3 times a week for 45 minutes of exercises). To avoid the yo-yo effect is not only the use of periodic głodówek permanently change your eating habits (avoid sweets, fastfoodów, etc.)

Pozdrawiam :D
1 5 1
2009-12-13T22:16:25+01:00
{ta osoba pisze}

I go to school, i am the best in my year and everyday group of bully comes to me and tells me to do they homework. When I am traying to say no they threaten me that they will beat me up. I dont have a choice, I have to do it. I am getting to the point when i am scared to go to school. Please help me.

{redakcja odpisuje}

That's not good, you should refuse to do their homewor, but if they threaten you, you should go to the headmaster. He should sort it out and they shoulnd't bother you any more. Don't worry everything will be alright. The most important thing is to not give up.
1 5 1