Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-13T18:17:16+01:00
Moja ul. ksiazka jest camp rock.
Jest to historia o nastoletniej dziewczynie o imieniu Mitchie, która desperacko pragnie spędzić wakacje na prestiżowym obozie rockowym, ale może to zrobić jedynie pod warunkiem, że będzie pomagać swojej mamie, która zatrudniła się jako kucharka na w.wym. obozie. Kiedy podczas obozu Mitchie próbuje w samotności swoich umiejętności w śpiewaniu słucha - ale nie widzi - jej nastoletni gwiazdor muzyki pop Shane i postanawia dowiedzieć się kto kryje się za tym pięknym głosem. Jednocześnie Mitchie, chcąc zaprzyjaźnić się z "królową obozu" Tess Tyler okłamuje wszystkich, że jej mama jest prezenterką programu "Hity i Newsy" w Japonii. Jednak Tess nie jest prawdziwą przyjaciółką Mitchie - wykorzystuje ją, a kiedy odkrywa, że główna bohaterka ma piękny głos, spycha ją na dalszy plan, każąc jej śpiewać w chórkach.
uwazam, iz ta ksiazka jest bardzo interesująca
21 3 21
2009-12-13T18:38:53+01:00
Ja chcę opisać moją ulubioną książkę pt. "Zmierzch" napisaną przez Stephenie Meyer. Bardzo mnie zaciekawiła i wciągnęła dlatego chcę o niej napisać.

Jest to moja ulubiona książka ponieważ dzieje się w niej wiele fascynujących akcji bardzo dużo pozytywnych bohaterów a przede wszystkich jest to połączenie romansu z horrorem.
Książka przedstawia 1 główną bohaterkę czyli Bellę która zakochała się w wampirze i imieniu Edward. Bella jest w stanie zrobić dla niego wszystko żeby z nim być. Na początku nie wiedziała że jest wampirem ale kiedy się o tym dowiedziała, nawet jej to nie przeszkadzało. Robiła z nim zwariowane rzeczy i go bardzo kochała. Jej przygoda się dobrze skończyła ale nie na długo w kolejnych częściach jej powieści możemy dowiedzieć się jak na prawdę było.

Jest to najlepsza i najciekawsza książka jaką do tej pory przeczytałam i gorąco polecam tym którzy jej nie czytali.


(Sorki wiem że to w moim imieniu pisałam i musisz sobie przerobić parę rzeczy bo ty chyba jesteś chłopakiem :P) Pozdro
68 4 68
2009-12-13T19:48:53+01:00
Moja ulubiona ksiązka to lektura pt. " Chłopcy z Placu Broni " , ponieważ jest to opowieść opowiadająca o historii grupy chłopców.
Ta książka jest moją ulubioną, dlatego że podobają mi się losy chłopców, a zwłaszcza Nemeczka. Był to bardzo dzielny, honorowy, odważny, a jego postawa napewno, każdemu sie podobała. Żadko spotyka się takich chłopców, zwłaszcza takiego jak Nemeczka , który by dla czegoś oddał swoje życie.
18 3 18