It is a well-known fact that one/s job has a lot to do with one/s personality.Think of different jobs:some of them seem ideal for you and some are awful even to think of.


Some people like order above all.They make sure things are done at work.They are good accountants and bosses of teams.They are poor firefighters as fires cannot be planned.
Przetłumaczcie prosze szybko;D

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-13T18:31:57+01:00
To jest znanym faktem co praca ma wielerobić z jed /*s* *personality.Think* różnych prac:pewna ilość & (oni) wydają się ideałem dla was i pewna ilość są straszny nawet myśleć o. Niektóre niedużo zasiedlać ludzi lubić podobnie do tego; upodobanie do rozkaz wyżej upewniają się rzeczy są zrobione przy *work.They* są dobrzy księgowi i szefowie *teams.They* są biedni strażacy jak ognie (pożar) nie może być zaplanowany.
BYŁY BŁEDY W TEKSCIE
1 5 1
2009-12-13T19:04:02+01:00
Jest to bardzo znany fakt, że jedna praca ma dużo robić z osobowością.Myślenie o różnych pracach: pewna ilość z nich wydaje się dla was ideałem a niektóre są straszliwe do pomyślenia.
Niektórzy ludzie lubią być powyżej wszystkich.Oni upewniają się, że rzeczy są zrobione przy pracy.Oni są dobrymi księgowymi i szefami zespołów. Oni są biednymi strażakami jak pożar który nie może być zaplanowany.
nie jestem całkowicie pewna czy to jest dobrze
1 5 1