Opis choinki słownictwo które trzeba użyć; choinka drzewko świerk jodla ozdoby lancuchy bombki lapki światelka slodycze aniolki gwiazdki na pod u gory na czubku pomoedzy posrod wsrod obok u dulu pod spodem migocza blyszcza polyskuja wisza oplata kolysze sie jarza sie dzwieczą migotaja roznobarwme roznokolorowe zolte zlote swiateczny nastroj unosi sie cudowny zapach lasu dlugie za ściaganie z internetu spammmm z gory dzieki

2

Odpowiedzi

2009-12-13T21:36:21+01:00
Drzewko świateczne,przybran pieknie jodelka na bradowym pieniku z pieknie przyozdobianomi galazkami.na golazkach wisza piekne kolorowie roznoksztaltne bombi , slodzitkie cokiereszki , i oczywiscie swiecace lampeczko ktore maja piekne kolory :poamarnczowy zielony rozowiy bialy niewbieski czerwony granatowy.pomiedzy tym wszystkim rozlozony jest piekny zlocisty lascuch.po ubraniu choinka mieni i siwech sie pieknem.teraz tylko mozna czekac na prezenty ktore aniolki pod nia zostawia ;p ;]

1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-13T21:37:47+01:00
Jak co roku na święta Bożego Narodzenia stanęła w kącie gościnnego pokoju choinka. Tego roku była sztuczna, duża i zielona. Po przystrojeniu wyglądała jakby wyszła z bajki. Patrzenie na nią przywodziło myśl, ze jest zaczarowana. Widniały na niej kolorowe ozdoby, świeciły się różnokolorowe światełka i mieniły się bombki.
U dołu drzewka widoczne były purpurowe bańki, słomiane pająki, kilka aniołków, a przez cały dół przeplatał się duży niebiesko-zielony łańcuch. Wzrok przyciągały niebieskie światełka udające miliony maleńkich gwiazdek.
Dół od środka oddzielony był fioletowym pasmem składającym się z ciemnych baniek i łańcucha.
Środek był różnokolorowy, ale w większości przeważały bańki śnieżnobiałego koloru. Ozdoby te iskrzyły się przypominając perełki śniegu na dworze. Przez tę część choinki przeplatały się kolorowe lampki i srebrny łańcuch dodający jej tajemniczego uroku.
Szczyt bożonarodzeniowego drzewka był ozdobiony samym złotem. Najbardziej cieszyły oczy złoto kolorowe bańki, jabłuszka, słomiane pająki, świąteczne stworzenia i przepiękny łańcuch. Tu świeciły się błękitne światełka, które jako całość przypominały skrawek letniego nieba.
Na wierzchołku wzrok przyciągał czerwony czubek ozdobiony złotym brokatem.
Ogólnie na całej choince znajdowały się cztery różnokolorowe łańcuchy, kołysało się około sto baniek i świeciły się trzy komplety światełek. Gdzieniegdzie dostrzec mogło się ukryte skrzętnie cukierki. Strojna i piękna ozdoba pokoju topiła się w cudownych kolorach tęczy.