Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T12:24:43+01:00
London 14.12.09
Cześć Maciek . !
Co u Ciebie słychać ? U mnie nic szczególnego. Zbliżają się święta i sylwester. Z tej okazji, mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia ! Chciałabym, żebyś przyleciał do mnie na sylwestra, do Anglii. Rozmawiałam już z rodzicami i powiedzieli, że możesz przyjechać. Było by super. Uwierz mi, że sylwester w Lodynie to niesamowita rzecz. Całe miasto jest pięknie oświetlone.
Na dwa dni przed imprezą, mogłabym oprowadzić się po najciekawszych miejscach. Wiem, że lubisz Harrego Pottera. Mogłabym pokazać ci " Hogwart ". Na pewno był byś pod wrażeniem. Big Ben i Tower Bridge jest ślicznie przystrojony. Tylko podziwiać ! Mam też darmówki na rejs statkiem, więc moglibyśmy się przepłynąć i zahaczyć o Hyde Park- rewelacja.
W sylwestrową noc w Londynie gra RHCP, Taylor Swift i wiele innych zespołów. Rok 2010 powitalibyśmy pod Big Benem .
Bardzo chciałabym, abyś przyjechał. Od dziecka marzę o sylwestrze z Tobą. Mam nadzieję że porozmawiasz z rodzicami i spotkamy się w Londynie.
Czekam na odpowiedź.
Klara .

nie wiem czy to ma być po pol czy ang więc dam dwie wersje

London 14.12.09
Hi Maciek. !
What's up? here nothin special. Approaching and New Year holidays. On this occasion, I have for you not to reject the offer! I wish you came to me on New Year's Eve, to England. Already talked with his parents and said that you can come. It would be great. Believe me, that the New Year in Lodon is an incredible thing. The whole city is beautifully illuminated.
For two days before the event, we can go the most interesting places. I know that you like Harry Potter. I could show you "Hogwarts". Surely you were impressed. Big Ben and Tower Bridge is beautifully adorned. Just enjoy! I also have ticket on a cruise ship, so we could swim and hook the Hyde Park-revelation.
On New Year's Eve in London will play RHCP, Taylor Swift and many other bands. Year 2010 begin of Big Ben.
I would like you to come. From childhood dream of New Year's Eve with you. I hope to talk to parents and meet up in London.
Waiting for an answer.
Klara.
2 4 2