Napiszę e-mail do kolegi lub koleżanki opisując w nim nowe centrum handlowe albo nowy sklep do którego chodzę. Prosze o szybką odpowiedź. :) Prosze o rozwinięcie wypowiedzi, np. co sie znajduje w tym sklepie, jakie sa ceny, towary :) z góry dziękuje! :)

1

Odpowiedzi

2009-12-14T15:02:02+01:00


Cześć Tomku, Dzisiaj byłem odwiedzić to nowe centrum handlowe o którym Ci pisałem w poprzednim e-mailu. Bardzo mi się podoba nasz nowy sklep, ponieważ jest w nim tyle rzeczy. Teraz kiedy go dopiero otworzyli jest wiele promocji i wyprzedaży świątecznych, wiesz nawet tata kupił mi narty są naprawde super, ale do rzeczy centrum jest wyposażone w wiele mniejszych sklepów takich jak kwiaciarnia , sklep z pieczywem oraz z ciuchami i butami, A nawet znajduje się tam salon gier i mini kino.Galeria na zewnątrz przypomina trójkąt , jest pomalowana na kolor czerwono- biały wszytko to świetnie kontrastuje z błękitno żółtym wnętrzem. W środku budynku znajduje się wiele świateł i przystrojeń świątecznych. Sklep jest wyposażony w wielu pracowników , każdy z nich ma jakąś funkcje np: jedni liczą wybrane przez nas produkty na kasie a inni próbują nam doradzić w wybieraniu odpowiedniego towaru.
Jak już ci pisałem na początku strasznie mi sie podoba nasza nowa Galeria i mam nadzieje że kiedy znowu mnie odwiedzisz razem wybierzemy się do Centrum handlowego. Pozdrów wszystkich . Twój/Twoja koleżanka/kolega...