Poprosze o wypracowanie o rdzinie!

i tak moja mama ma 43 lata pracuje jako sprzedawczyni mam 2 siostry pierwsza nazywa się jagoda i ma 16lat a dróga aneta 22 lata i mam brata z granicą który lubi piłke nożną i interesuje sie billardem a mój tata lubi sie zemną wygupiać i ma 48lat. opiszcie mi jakoś to tak na 3/4 strony w zeszycie ok z góry dzięks

2

Odpowiedzi

2009-12-14T16:00:55+01:00
Moja rodzinka to bardzo ciekawa grupa. Mama- sprzedawczyni ma 43 trzy lata i jest bardzo energiczną osobą. Tata zaś ma 48 lat i niezykle ciekawie opowiada swoję przygody z młodości. Często się razem wygłupiamy robiąc psikusy mamie i siostrom. Mam dwie siostry- Jagodę i Anetę. Jagoda ma 16 lat i często mi pomaga. Druga siostra -Aneta- ma 22 lata i pilnie się uczy. Mam jeszcze brata. Pracuje on za granicą i rzadko się widujemy. Ale zawsze przywozi mi jakieś prezenty. Tak jak ja lubi piłkę nożną i dodatkowo interesuje się bilardem.
Kocham moją rodzinę i nie zamieniłbym jej na rzadną inną.
2009-12-14T16:31:05+01:00
W mojej rodzinie jest 6 członków. Moi rodzice to Daria i Szymon [podałam przykładowe imiona rodziców]. Oboje ukończyli już czterdziestkę. Mój tata był policjantem, więc nie pracuję już, a mama nadal jest sprzedawczynią w sklepie za rogiem, w takim warzywniczym. Zawsze chciałam mieć młodsze rodzeństwo, ale rodzice stwierdzili, że to nie jest dobry pomysł. Wkraczając w wiek dorosłości przemyślałam to i rzeczywiście dobrze mi jest z moimi dwoma siostrami: Jagodą i Anetą. Jagoda ma 16 lat, a Aneta 22 czyli już studiuję, ale nadal z nami mieszka. Jest też brat, teraz mieszka za granicą, ale jestem do niego bardzo przywiązana i odwiedzam go w każde wakacje, a na Wielkanoc i Boże Narodzenie to on przyjeżdża do Polski. Lubię grać z nim w billard i oglądać jego mecze z kolegami. Sama całkowicie nie nadaje się do takiej gry.