Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T16:07:35+01:00
Mój pokój ma 25 metrów kwadratowych. W pokoju znajduje się łóżko, które jest bardzo wygodne. Nad łóżkiem wisi moje zdjęcie, jak byłem mały. Na lewo obok łóżka stoi stolik nocny, a na stoliku jest lampa. Z lewej strony przy ścianie stoi szafa na ubrania. Na regale stoi telewizor z odtwarzaczem video. Na ścianie po przeciwnej stronie znajduje się moje biurko z komputerem.Tutaj odrabiam zadania domowe. Pod oknem jest kaloryfer, w oknie wiszą firanki i zasłony, a na parapecie stoją kwiaty. Na podłodze leżą dwa małe dywany. Bardzo podoba mi się mój pokój.
2009-12-14T16:12:51+01:00
Mój pokój jest mały ,ale ładny.Ściany są koloru....wisi na nich wiele różnych plakatów.Szafy na ubrania i regały na ksiąszki są drewniane i przykręcone nad biórkiem.
Łóżko jest małe i (niebieske),ale bardzo wygodne obok łóżka stoi szafka na książki do szkoły.Biórko stoi po drógiej stronie łóżka leży na nim komputer i książki.
Kiedy wyglądam przez swoje okno widzę piękny ogród.Na parapecie stoją kwiatki. Bardzo lubię przepywać w swoim pokoju bo jest miło i przytulnie.