Witam

Mam Dziś Do rozwiązania Zadanie które Brzmi następująco :

Mam Do Opisania POSTAĆ FANTASTYCZNĄ Może być z filmy z książki. Obojętnie.

1. Jak ta postać wygląda
2.Jaka Jest /Kim Jest
3 Co robi
4 jaki ma charakter
5 w co jest ubrana.

Coś takiego. Jest to zadanie domowe i pilnie go potrzebuje Najlepsze Opowiadanie Dostaje 10 Punktów. Najlepiej coś takiego co Powali na Kolana :D Za takie coś jestem w stanie dać nawet więcej Punktów. Jeśli takie zadanie Ktoś zrobi. Czas na to mam tydzień od dziś. ale dobrze by było jak by opowiadanie Było szybko to w tedy sobie przepiszę.

2

Odpowiedzi

2009-12-14T16:28:55+01:00
Moją ulubioną postacią fantastyczną jest Harry Potter, główny bohater serii książek o młodym czarodzieju, który walczy z Lordem Voldemortem.
Chłopiec ma siedemnaście lat. Ma ciemne włosy, a na czole bliznę w kształcie pioruna, pamiątkę po przygodzie, która go spotkała gdy był mały.
Harry Potter jest uczniem szkoły magii Hogwart. Jest jednym z lepiej uczących się uczniów i już nie jeden raz uratował życie młodszym, ale także starszym kolegom.
Postać literacka próbuje uniemożliwić Voldemortowi zawładnąć światem.
Harry wydaje się być nieśmiałym i przeciętnym bohaterem, jednak jego czyny wskazują na to, iż jest odważny.
Ubiera się jak zwyczajny nastolatek, żeby nie zwrócić na siebie uwagi tak zwanych Mugoli, czyli osób, którzy nie są czarodziejami.
2009-12-14T19:28:32+01:00
Angela ma kręcone, kruczoczarne włosy do pasa i orzechowe oczy. Jest wojowniczką-elfem, walczącą po stronie zła. Ma odstające uszy, a jej karnacja jest bardzo blada. Jest ona bardzo wredna i często kłamie. Umie walczyć o swoje prawa, jest uparta, szczera do bólu, nie daje sobą pomiatać i uwielbia walczyć. Dziewczyna jest sługą złego Lorda Aarona i walczy przeciwko wojsku Króla Malatura. Angela ubrana jest w oliwkową tunikę na cienkich ramiączkach, czarne bojówki i czarno-białe adidasy w zebrę.