Witam mam do napisania list po angielsku do koleżanki. Mam w nim napisać o jakimś przestępstwie. Jak, gdzie i kiedy się ono wydarzyło, kim była ofiara i złodzieje i czy złodziej/e został złapany. Z góry dziękuje za pomoc :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T17:22:29+01:00
I was out shopping when I saw the man stealing the old lady's handbag. Afraid, because this little old lady would not fell like a thief tore the bag . I ran to her and reassured her that she would regain bag. This woman stood against me. The thief could also do the same thing to me. Became so close to the police has included the thief.Był to młody chłopak około lat 19 . Głodny i biedny . Kobieta nie posądziła go , a wręcz przeciwnie kupiła mu obiad w restauracji .


Byłam na zakupach gdy zobaczyłam jak mężczyzna kradnie torebkę starszej pani .
Przestraszyłam się , bo ta staruszka mało by nie upadła jak złodziej wyrywał jej torebkę .
Podbiegłam do niej i uspokoiłam ją , że odzyska torebkę. Kobieta ta stała na przeciwko mnie . Złodziej mógł również zrobić mi to samo . Niedaleko stała policja więc ujęła złodzieja.
Był to młody chłopak około lat 19 . Głodny i biedny . Kobieta nie posądziła go , a wręcz przeciwnie kupiła mu obiad w restauracji .