Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T17:37:45+01:00
Była sobota 13 sierpnia 2009 r. W domu przez remont panowało lekkie zamieszanie. Mama była lekko poddenerwowana tym faktem, ale zajęła się przygotowaniem mojego tortu. Po południu mieli przyjść do nas goście.

Kiedy ekipa skończyła pracę zajęłyśmy się sprzątaniem domu, ale mama w pewnym momencie poprosiła mnie, żebym poszła do swojego pokoju. Powiedziała, że mnie zawoła więc czekałam lekko zdziwiona. Rozległ się dzwonek do drzwi zjawili się goście, a ja nadal czekałam w pokoju. W końcu mnie zawołali i oznajmili, że mam szukać prezentu imieninowego. Zobaczyłam czerwony koszyk i maleńką główkę, odstające uszy i wielkie wyłupiaste oczy spoglądające na mnie. Trzęsącymi rękoma wzięłam, od tej chwili moją, beżową, zasikaną kulkę i mocno przytuliłam. Tego dnia nic innego oprócz niego się dla mnie nie liczyło. To było cudowne przeżycie. Dziękuję za to mojej mamie i P. Od tego dnia moje życie naprawdę się zmieniło. Moja mała kulka przez wydawane odgłosy w pierwszą noc otrzymała imię Chrapek.
1 5 1
2009-12-14T17:39:36+01:00
W czwartek obudziłam się ale ze miałam na 6.00 trenning wiec uznałam dzień za nieudany ale jednak ten los się odmienił.
Bardzo się cieszyłam ,ponieważ od pierwszej lekcji dostałam super oceny...
1 4 1
2009-12-14T17:44:20+01:00
To był najszczesliwszy dzien mojego zycia .
Rano jak zawsze wstałam o 7.00 gdzyz musiałam isc do szkoły . Na lekcjach jak zwykle pani tłumaczyła i kazała rozwiazywac zadania . Byłam zła bo nie rozumiałam tego tematu . Na dodatek wziełam mnie jeszcze do tablicy aby ten przykład rozwiazac . Chiałam zapasc sie pod ziemie bo stałam przy tej tablicy jak kołek . nA szczescie zadzwonił dzwonek a ja nie dostałam 1 . Wracaja ze szkoły z kolezanką przechodziłysmy obok tabliczki z informacja o bardzo wysokiej wygranej w lotka. Postanowiłam chociaz raz sprobowac w tej grze i kupiłam kupon . Wieczorem weszłam jeszcze na komputer i na gg rozmawiałam z przyjaciłołmi . Byłam wniebowzieta bo napisał do mnie fajny chłopak ktorym znam sie ze szkoły i powiedział ze mnie kocha . Pozniej usiadłam przed telewizor i z niecierpliwoscia czekałam na losowanie ktore miało sie niebawem odbyc. zaczeło sie . szczesliwe numerki to 2 6 34 21 41 32 to były moje numerki krzyknełam . z zaskoczenia spadłam z krzesła i nie mogłam sie ruszyc . tej chiwli nie zapomne do konca zycia
1 5 1