Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T18:19:17+01:00
Cześć Paula [ przykładowe imię xdd ] !

Co u Ciebie słychać ? Dawno do Ciebie nie pisałam, więc postanowiłam że opowiem Ci o moich przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia .
W domu jest okropne zamieszanie , gdyż mama ciągle krzyczy i robimy świąteczne porządki . Każdy ma pełne ręce roboty oraz mnóstwo sprzątania . Już niedługo mama zacznie przygotowywać z babcią ciasta, a dzień przed Bożym Narodzeniem robić wigilijne potrawy , w moim domu nie może ich być ani więcej ani mniej jak 12 . W szkole też będziemy mieli klasową wigilię więc musmimy ładnie przygotować klasę . Już nie mogę się doczekać ubierania choinki w klasie jak i w domu .
Przygotowania do świąt idą u nas pełną parą . Czekam na Twoją odpowiedz i życzę Ci wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku ; )
[ No i teraz się ładnie podpiszesz xdd ]


nie mam talentuu do opowiadań ale probować można ^^
pozdro ; **
mam nadzieję że nie jest az takie złe :)
2009-12-14T18:20:45+01:00
Cześć Marcin! 14.12.2009r.
Poznan

Na wstępie mojego listu chcę cię serdecznie i spytać co u ciebie słychać ?.
U mnie jest ogólnie dobrze tylko teraz dużo pracy przed świętami. Cały czas trzeba coś kupować przygotowywać , normalnie urwanie głowy,ale ja to lubię. Wszyscy z nas mają jakieś zadanie ja z siostrą ubieramy choinkę jest tak fajnie bo możemy spędzić czas razem i zbliżyć się jeszcze bardziej do siebie. Jest bardzo fajnie lubię ten zapach ciast co piecze mama i rożnych porta innych.
Muszę już kończyć mój list krotki niedługo się odezwę. Mam nadzieje , że mi odp co u ciebie i jak ty spędzasz świąteczne przygotowania . Pozdrawiam
Tu twoje imię