Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-14T18:28:06+01:00
Na ekrany chińskich kin wchodzi najnowsze dzieło Zhanga Yimou, remake thrillera "Śmiertelnie proste". Tymczasem mistrz myśli już o kolejnym projekcie. Najprawdopodobniej będzie to dramat "The Thirteen Women of Jinling". Jego akcja umiejscowiona jest w 1937 roku, w czasie japońskiej inwazji na Chiny. Bohaterkami obrazu będzie 13 kobiet zmuszonych do prostytucji, ukrywających się w kościele w Nanjing, miejscowości wypełnionej przez chińskich uchodźców.


Swiat
Oprócz chińskich aktorów w filmie pojawią się Amerykanie. Jak zdradził producent Zhang Weiping, złożono odpowiednie propozycje udziału Tomowi Hanksowi, Tomowi Cruise i Bradowi Pittowi. Każdy z nich wyraził swe zainteresowanie udziałem w projekcie. Na razie nie wiadomo w jakie postaci mieliby się wcielić.

Budżet produkcji szacowany jest na sto milionów dolarów. Weiping zdradził ponadto, iż spodziewa się, że będzie to epickie dzieło pokazujące heroiczną walkę Chińczyków. Producent ma nadzieję, iż będzie film porównywalny do "Listy Schindlera".

Ostatnim filmem w dorobku Toma Hanksa jest ekranizacja bestselleru "Anioły i demony" Dana Browna. Tom Cruise pojawił się natomiast w dramacie wojennym "Walkiria". Natomiast Brad Pitt wystąpił u Quentina Tarantino w "Bękartach wojny".
polska
Wydawany codziennie. Porcja newsów o sprawach ważnych dla wszystkich, którzy wybrali Wyspy do życia, do pracy, zabawy czy nauki. Przegląd prasy brytyjskiej i polonijnej
1 5 1