Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-27T13:27:06+01:00
Http://www.staypoland.com/polska_stereotypy.html

Niebo to miejsce, w ktόrym policjantami sa Brytyjczycy,
kucharzami – Francuzi,
mechanikami – Niemcy,
kochankami – Włosi,
a nad organizacją wszystkiego czuwają Szwajcarzy.
Piekło to miejsce, w ktόrym policjantami sa Niemcy,
kucharzami – Brytyjczycy,
mechanikami – Francuzi,
kochankami Szwajcarzy,
a organizacją wszystkiego zajmują sie Włosi.

Każdy Szkot to przecież skąpiec, Anglicy sa flegmatyczni i wyniosli, Niemcy – pyszałkowaci i dokładni, Francuzi lubią dobrze zjeść, ale do pracy się nie palą, Włosi to lenie i bałaganiarze, Rosjanie piją na umόr od rana do…rana, Żydzi są skąpi ale łebscy, każdy Arab nosi bombę za pazuchą a każdy Hiszpan to marzycielski macho z gitarą.

Polak, to dobry pracownik, ale okropny sąsiad, bo po pracy pije i wszczyna awantury. Polak to rόwnież złodziej (zwłaszcza niemieckich samochodόw) i kombinator, Polki są ładne i łatwe, wyrόżniają się platynową fryzurą, opalenizną (albo raczej przypalenizną) z solarium, wieczorowym makijażem od bladego świtu i pięciocalowymi tipsami, z ktόrym to imagem udają się do sprzątania i pilnowania dzieci.

Polska to kraj w okolicach Syberii, gdzie malo się pracuje i wszędzie jest brudno, gdzie białe niedźwiedzie nierzadko paradują po ulicach miast i miasteczek, chłopi ubrani w krakowskie stroje leniwie orzą pole za rozwalającą się drewnianą stodołą, pługiem, zaprzęgniętym w starą szkapę, a w drewnianych, strzechą krytych chatach, bezzębne babiny w kwiecistych chustkach robią kolorowe wycinanki i pisanki!

Źródło:
http://wesola-herbaciana-brac.blog.onet.pl/9-CZWARTEK-KULTURALNY-MARCJANN,2,ID238176644,n