Potrzebne jest mi na jutro wypracowanie: ma to być repottaż do gazety , na co najmniej 1 kartkę A4. Tematem tego reportażu ma być to że przemieszczasz się w czasie i dostajesz się do wieku w którym działa się ta przygoda: http://mickiewicz.nasz.info/lilie.html . Treść tegoż opowiadania znajduje się na podanym linku!!!
W reportażu tym powinny znajdować się opisy, dialogi i to co się tam wydarzyło. Dialogi mają być przeprowadzone z bracmi rycerza który zginął z jego żoną, dziecmi, i kobietą żoną rycerza który zginął ai jeszcze ze służbą!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T08:00:40+01:00
Drodzy czytelnicy dzisiaj opisze wam co mi się przydarzyło. Ta historia może wydawać się wam wydawać zmyślona ale ona jest prawdziwa sama dokładnie nie wiem jak to się stało. Po prostu szłam i nagle znalazłam się w innym miejscu. Ludzie byli dziwnie ubrani i każdy przechodzień się na mnie gapił. Nagle usłyszałam jakieś krzyki i poszłam w stronę tego głosu. Po cichu weszłam do domu i zajrzałam przez drzwi. Jakaś kobieta zamordowała mężczyzne. Chciałam uciec ale nie miałam jak ponieważ ktoś zadzwoniła do drzwi i kobieta szybkim krokiem wyszła z pokoju. Ja schowałam się w szafie. Przyszedł ksiądz i zapytał czy jest mąż ona odpowiedziała że się zabił i zaczęła płakać. O tej historii wiedziałam tylko ja. nie wiedziałam co zrobić może oskarżyć tą kobietę a możenie. Wyszłam z szafy i uciekłam na dwór. Poszłam do jakiejś knajpy. Okazało się ze ludzie już wiedzą wszystko. Wiedzieli że mąż umarł ale nie wiedzieli jak. Dzisiaj ma być pogrzeb. Poszłam na niego i zauważyłam że niema jego żony. Wszyscy szemrali, że uciekła i że to ona zabiła męża. Może ta historia się wyjaśniła a kobietę tą spodka los na jaki zasłużyła. Szłam ulicą już chciałam wejść do knajpy gdy nagle znalazłam się u siebie w łóżku. Może to był sen ale myślę że nie bo spałam w ubraniu a w rękach trzymałam gazetę z tamtych czasów.