Odpowiedzi

2009-12-15T12:25:36+01:00
Być zawsze sobą czy to łatwe czy trudne i czy zawsze się to nam udaje .
Nie łatwo być sobą ponieważ kreowanie naszego stylu bycia zależy też od otoczenia . Czasami się to nam udaje . Lecz często zależy to od naszych rówieśników oraz jakie gwiazdy lubimy się czesto upodabniać do ulubonych gwiazd .Nie zawsze to się udaje ponieaż często nakładamy na to zbyt duży nacisk . Przesto czasem się nam to nie udaje .
Ale trzeba pamiętać żeby być sobą bo inaczej się pogubimy i zatracimy się w tym wszystkim . Zawsze dobrze jest mieć swoje zdanie .
Mam nadzieję że pomogłam
pozdrowionka :)
4 2 4
2009-12-15T12:28:13+01:00
Byc sobą z tego co słyszałam nie jest takie łatwe przez życie ,bo zawsze coś ukrywamy lub nie chcemy zeby ludzie za dużo o nas wiedzieli .Więc na to pytanie nie stety musimy odpowiedzieć że byc sobą to naprawde coś trudnego i nie zawsze nam sie to udaje. Na różnych przykładach możemy się wzorowac np. jak ktos jest z ubogiej rodziny natychmiast próbójemy to ukryć i w domu mamy nie zabogato więc mówimy że nam coś wypadło jak ktos chce do nas wpaść zobaczyć dom to my odchodzimy od tematu.Więc zawsze jest taka możliwość że ktoś przyjdzie do na nie zapowiedziany i niestety mamy pecha bo sie wstydzimy i juz nie możemy sie długo ukrywać przed innymi .I w takiej sytuacj czujemy się głupio lub źle .Jak ktos cię obgaduje tez czujemy się źle.Mam nadzieje ze pomogłam jak cała forma ci niepasuje to weź coś chociarz użyj zniej bo te przykłady naprawde ci pomoga w tej pracy.
Pozdrowienia...
2 1 2