Mam prośbę, żeby ktoś napisał mi zadanie na priv, albo e-maila (mogę podać w prywatnej wiadomości) muszę mieć to zadanie do godziny, góra dwóch :D

Rozpacz ojca po stracie dziecka-na podstawie trenów Jana Kochanowskiego. ( To ma być w sumie z trenu XVII, X i XIX )

Jak ktoś byle coś napisze to daje spam ! Daje dużo punktów więc liczę na dobre odpowiedzi :)
Z góry dzięki. :D

2

Odpowiedzi

2009-12-15T18:26:59+01:00
Moja ukochana coreczka Orszula była bardzo młoda zmarla w wieku 2,5 roku, ciagle zadaje sobie jedno pytanie "czemu Bóg to ja wybrał a nie mnie , dlaczego to ona odeszła z tego swiata.
Orszula była moim jedym oczkiem w głowie. Predz jej smiercia bardzo mnie pocieszała, zabawiała na kazdym kroku.Bardzo ja kochalem. Wierzyłem ze kiedys zostanie sławna poetka. Byłem mocno wierzacy ale teraz po tym wszystkim sam nie wiem co mam poczac. Czuje smutek zal jak znorzony tym wszsytkim ojciec ! Sięgnelem dna rozpaczy! :(Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T20:54:40+01:00
Kiedy odchodzi z życia doczesnego do wiecznego mała, niewinna istotka, wszystkich ściska żal, rozpacz i nie zrozumienie. Cóż ma więc rzec ojciec, który patrzył jak maleństwo rosło, wykazywało wiele zdolności i umiejętności.. Tatuśko, którego mała gwiazdka, która jednocześnie była jego nadzieją i liczył że ona będzie kontynuować jego dzieło, rozdziera swoje serce i płuca w rozpaczy. Cóż to za poczucie niesprawiedliwości gdy umiera dziecko! Radosny uśmiech Urszulki już nie zagości pośród domowników, opadła energia i cisza w okół. Przygnębiająca, rozpaczliwa cisza. Tylko do uszu kochającego nad życie ojca dobiega z oddali chichot jego maleńkiej gwiazdeczki.. dobiega jakby z za rogu, jakby już za parę chwil miało paść w ramiona dziecię, o tym słodkim głosiku. A ten zawód, gdy chwila ta nie nadchodzi..