Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T15:34:53+01:00
Pierwszy dzień w nowej szkole jest ważnym i ogromnym przeżyciem dla wielu uczniów. Ja cieszyłam się, że skończyłam podstawówkę i zmieniam szkołę, gdzie poznam nowych kolegów. Chociaż bardzo się tego obawiałam.
W tym dniu, 1 września od rana denerwowałam się i nie mogłam się na niczym skupić. Do szkoły wyszłam wcześniej, aby się nie spóźnić. Po drodze spotkałam znajomych co dodało mi odwagi i ogromnie podniosło na duchu. W szkole o godzinie 9 zaczęło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pani dyrektor przywitała nas serdecznie, opowiedziała o szkole i warunkach w niej panujących. Po apelu rozeszliśmy się do swoich klas. W mojej nowej grupie znalazły się osoby z mojej dawnej szkoły. Więc nie czułam się osamotniona. Nowi koledzy byli przyjacielscy, dość fajni. Atmosfera w klasie od razu zrobiła się przyjacielska, jakbyśmy się znali od dawna. Nasza nowa pani okazała się bardzo miła i sympatyczna. Pomogła nam zapoznać się, podała nam plan lekcji na następny dzień i pożegnała nas.
Mój strach okazał się niepotrzebny, dzień był udany i wesoły. Nowa klasa okazała się fajna, szkoła zrobiła na mnie dobre wrażenie. Więc myślę, że będę się w niej dobrze czuła i znajdę nowych przyjaciół. Czekałam z niecierpliwością na następny dzień w szkolę.
6 4 6