One day when I was a child, in one of the country you can't know. I was with my father. It was foggy day. We were playing scrabble when, suddenly, we heard some metalic noise from the attick. We went there to saw what happend and we saw the gost-vampire in red dress. she was stare at us. We felt panick and we run away. Then we think (nie pamiętam odmiany) about that what we saw and we realy fill fear. In the end, we told my ouncle about the gost. He believed us and he say that he saw she too. Prosze o przetłumaczenie tego tekstu i sprawdzenie błedów;)

2

Odpowiedzi

2009-12-15T15:56:26+01:00
Pewnego dnia, gdy byłem dzieckiem, w jednym kraju nie można wiedzieć. Byłem z moim ojcem. To był mglisty dzień. Graliśmy scrabble, gdy nagle usłyszeliśmy kilka metalowych dzwięków. Poszliśmy tam, aby zobaczyć, co się stało i widzieliśmy ducha -wampira w czerwonej sukni. patrzyła na nas. Czuliśmy strach i uczucie że musimy uciekać. Potem myślelismy wójku i o duchu. Wierzył nam i mówił, że widział go.
sory za błedy a w tekście zle ghost pisze sie z s
chyba ok:)daj naj!:)
2009-12-15T21:52:52+01:00
Jednego dnia kiedy byłem dzieckiem, w jednym z kraju nie możesz wiedzieć. Byłem z moim ojcem. Był mgła dzień. Graliśmy scrabble kiedy, nagle, usłyszeliśmy, jak jakiś metalic hałasuje od attick. Poszliśmy tam, by piłować jakiego happend i widzieliśmy gost - wampir w czerwonej sukience. ona była gapić się na nas. Czuliśmy panick i uciekamy. Wtedy myślimy ( odmiany pamiętam nie) o tym co widzieliśmy, jak i my realy napełnia lęk. W końcu , powiedzieliśmy mojemu ouncle o gost. On uwierzył nas i jego powiedzieć, że on widział ona zbyt