Proszę o przetłumaczenie?mam problemy z angielskim:(

I don't have much free time but when I find some I like spend it in an active way. I usually take my dog on a leash and do some jogging. If there is a chance I take my bike from garage ang I ride for hours. I go on a trips around my city. I have already visited most of the villages near the place I live. It's good for my health. After this my brain works more effective and I can do my homework. I'm good at swimming. When I have an opportunity I go to the swimming-pool. If the weather is awful I sit in my armchair and listen to the music. I sometimes play computer games with my friends. In the evenings I watch TV. I like comedy movies especially those where Cezary Pazura is starring. In general I'm trying to spend my free time outdoor. In the evenings I go to the discos. I love music so when only I get some money I spend it on concerts.

active way - aktywny sposób
a leash - smycz
especially - przeważnie
outdoor - na zewnątrz (tu na dworze, na świżym powietrzu)

niespodzianka czeka!:)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T16:33:24+01:00
Nie mam za dużo wolnego czasu gdy jednak znajduję jakiś lubię spędzać go czynnie. Zazwyczaj biorę swojego psa na smycz i biegam. Jeśli jest szansa , biorę rower z garażu i jeżdżę całymi godzinami. Robię przejażdżki wokół mojego miasta. Już odwiedziłem większość ze wsi pobliskich. Jest to dobre dla mojego zdrowia. Potem mój mózg pracuje bardziej skutecznie i mogę odrobić swoją pracę domową.
Jestem dobry w pływaniu. Kiedy mam okazję, idę na basen. Jeśli pogoda jest okropna siedzę w swoim fotelu i słucham muzyki. Czasami gram w gry komputerowe ze swoimi przyjaciółmi. Wieczorami oglądam telewizję. Lubię komedie szczególnie te gdzie Cezary Pazura gra główną rolę. Na ogół próbuję spędzić swój czas wolny na powietrzu. Wieczorami chodzę na dyskoteki. Kocham muzykę kiedy więc tylko mam jakieś pieniądze wydaję to na koncerty.
1 5 1
2009-12-15T21:38:58+01:00
Nie mam dużo wolnego razu ale kiedy znajduję jakiegoś, którego lubię spędzają to w aktywnej drodze. Zwykle biorę mojego psa na smyczy i robię jakiegoś wolno biegnięcie. Jeżeli jest szansa odejmuję mój rower od garażu ang, którego jadę przez godziny. Idę dalej podróżuje dookoła mojego miasta. Już odwiedziłem większość wsi blisko miejsca, które żyję. To jest dobre dla mojego zdrowia. Po tym mój mózg pracuje efektywniejszy i mogę zrobić moją pracę domową. Jestem dobry w pływaniu. Kiedy mam okazję idę do basenu. Jeżeli pogoda jest straszna usiądę w moim fotelu i słucham muzyki. Czasami gram gry komputera z moimi przyjaciółmi. W wieczorach oglądam TV. Lubię filmy komedii specjalnie te, gdzie Cezary Pazura gra główną rolę. Ogólnie próbuję spędzić mój wolny raz na wolnemu powietrzu. W wieczorach idę do dyskotek. Kocham muzykę tak kiedy tylko ja dostaję jakieś pieniądze, które wydaję to na koncerty.
Mam nadzieje że pomogłam :)