Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T17:38:46+01:00
Drogi pamietniku ! 19 sierpnia 2009r.
Dzisiejszy dzień zaczął się świetnie. Gdy tylko się obudziłam do pokoju zapukali rodzice. Powiedzieli, abym sie ubrała i zeszła na śniadanie, bo mają dla mnie niespodziankę. Bardzo się ucieszyłam i szybko wyszalm z łóżka, ubralam się i posząłm do kuchni. Na stole leżało pysznie przyrządzone śniadanie przez mamę. Przy posiłku mama i tato oświadczyli, że jedziemy dziś nad wodę, za miasto a później na zakupy. Uradowana zjadłam śniadanie i poszłąm do pokoju sie na szykować. Wzięłam strój kąpielowy, ręcznik i jeszcze kilka potrzebnych rzeczy.
Droga minęła dosć szybko, ponieważ czytałam sobie książkę. Gdy tylko dotarlismy na miejsce od razu poszłam sobie popływać. Nagle ujrzałam fajnego
chłopaka. Miał blond włosy, niebieskie oczy i bardzo miłe spojrzenie. Uśmiechnał się poczym przyszedł do mnie. Zaczęliśmy sobie milo rozmawiać.
Okazało się, że był to syn koleżanki mojej mamy z pracy. Później przyszedł do nas ze swoimi rodzicami na plażę. Jego rodzice rozmawiali z moimi, a ja gawędziłam z nim. Wymieniliśmy się numerami telefonów.Bardzo miło upłynał czas pobytu nad jeziorem, jednak trzeba było już wracać do miasta, bo mama jeszcze musiała zrobic zakupy. Z jednej strony cieszyłam się, że jadę na zakupy ale szkoda mi bylo rozstawać się z nowo poznanym kolega Kamilem. W galerii mama robiła zakupy w supermarkeciepoczym udaliśmy sie do odzieżowego sklepu tam kupiłam sobie prześliczna bluzeczkę i spódniczkę. Zadowoleni pojechaliśmy do domu. Po zjedzeniu kolacji wykąpalam sie i sms- owałam z Kamilem do 22:00. Następnie poszłam spać. Tak oto minął kolejny dzień moich super wakacji.