Przetłumaczenie tekstów na polski
hi do you like football?i love it! my favorite team's liverpool,ofcourse!i always
watch them on tv and i somentimes go to their matches with my dad and my
brother.i play football at the weekend with my freiends and i'm in the school team on wednesdays.what's my dream? i want to play for england... what about you?'


2) hallo!my faworite food is pizza and my favorite thing is my mobile phone! what's my favorite activity? well,it isn't talking on my phone!i love having slepovers with my friends we eat pizza(of course!)and talk about music clothes and boys.what do you like doing? please write to me.

3)hi! i love listening to music. i play the guitar and the piano and i'm in a band with my friends.we usually play at my house.we're noisy,but my mum doesn't mind.she enjoys our music!who's yourfavourite band?write and tell me.

2

Odpowiedzi

2009-12-15T18:13:22+01:00
A) Cześć! Lubisz piłkę nożną? Ja uwielbiam! Mój ulubiony zespół to Liverpool oczywiście! Zawsze oglądam ich mecze w telewizji i czasem chodzę na ich mecze z tatem i bratem. W weekend gram w piłkę nożną z moimi przyjaciółmi i w środy gram/jestem zawodnikiem szkolnej drużyny. Jakie jest moje największe marzenie? Chcę grać dla Anglii... a Ty?

b) Cześć! Moim ulubionym jedzeniem jest pizza, a mój ulubiony przedmiot/rzecz to telefon komórkowy! Jakie jest moje ulubione zajęcie? Więc, to nie jest rozmowa przez telefon. Uwielbiam slepovers(? podejrzewam, że jest to spotkanie, wspólny wypad itp.) z moimi przyjaciółmi, jemy wtedy pizze( oczywiście) i rozmawiamy o muzyce, ubraniach i chłopakach. A Ty co lubisz robić? Napisz do mnie;)

c) Cześć! Uwielbiam słuchać muzyki. Gram na gitarze i na fortepianie i gram w zespole z moimi przyjaciółmi. Zwykle gramy u mnie w domu. Jesteśmy głośni, ale mojej mamie to nie przeszkadza. Ona uwielbia naszą muzykę. Jaki jest Twój ulubiony zespół? Napisz i powiedz mi:)
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T21:44:25+01:00
Cześć zrób ciebie lubią futbol?miłość i ta! liverpool mojego ulubionego zespołu,ofcourse!i zawsze
oglądnij ich na tv i somentimes i idzie do ich meczów z moim tatą i moim
brat.w piłkę nożna grać i w weekendzie z moim freiends i i'm w szkolnym zespole na środach.jaki jest mój sen? i chce poruszyć dla england... co o tobie?'


2) cześć!moje jedzenie faworite jest pizzą i moja ulubiona rzecz jest moim telefonem komórkowym! jaka jest moja ulubiona działalność? dobrze,to nie mówi na moim telefonie!i kocha mając slepovers z moimi przyjaciółmi jemy pizzę( oczywiście!)i powiedzieć o ubraniu muzyki i chłopcach.co lubisz robiące? proszę napisz do mnie.

3)cześć! i kocha słuchanie muzyki. i gra gitarę i pianino i i'm w zespole z moimi przyjaciółmi.zwykle bawimy się w mój dom.jesteśmy hałaśliwi,ale moja mama nie pilnuje.ona cieszy się naszą muzyką!zespół yourfavourite kogo?napisz i powiedz mnie.