Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-12-15T18:06:56+01:00
Jeżeli chodzi o ten temat to zostało na pewno przeprowadzonych wiele rozmów na ten temat i istnieje wiele poglądów na potwierdzenie lub zaprzeczenie tej tezy. Nie mam zamiaru przeprowadzać badań na ten temat , bo na pewno było przeprowadzonych ich sporo, chciałabym się po prostu podzielić z wami moją i moich znajomych opinią na ten temat.
Jak wiadomo jest to temat, który pojawia się zawsze wtedy, kiedy chcemy po prostu ożywić towarzystwo i rozkręcić spotkanie ze znajomymi, bo tak jak pisałam poglądów na ten temat jest sporo i wszystkie SA potwierdzone indywidualnymi spostrzeżeniami, bądź doświadczeniami. Ja również mogę powiedzieć, że przyjaciela, dzięki któremu byłam w stanie uwierzyć i nadal jestem, że przyjaźń taka istnieje i jest jak najbardziej możliwa. Moja sytuacja, była jednak wyjątkowo, bo moim przyjacielem był były chłopka mojej o dwa lata starszej cioci, z która nie był już od kilka lat. Uczucie, którym ja obdarzał pozwoliła na to, że było to możliwe, z prostej przyczyny jakim była jego podejście do wszystkich kobiet.
Darzył uczuciem tylko ją i wszystkie inne kobiety były mu obojętne. Dlatego nigdy nie było między nami żadnych spojrzeń i żadnych podchodów.Jestem w stanie stwierdzić, że istniej przyjaźń między kobieta, a mężczyzną tylko w niektórych przypadkach, przy tym dodam bardzo rzadkich przypadkach. Kiedy kobieta i mężczyzna nigdy nie będą w stanie poczuć coś do siebie, a możliwe jest to tylko wtedy, kiedy po prostu się sobie nie podobają, innym słowem, kiedy nie są dla siebie atrakcyjni. Związek między dwojgiem ludzi opiera się między innymi właśnie na takiej fascynacji do tej drugiej osoby. Nie można również zaprzyjaźnić się z osobą, której nie lubimy, a zakochać się możemy co często udowadniają związki, które twierdzą –kocham go, ale go nie lubię. Moim zdaniem spierając się nad tym kto ma rację w tej sytuacji nie ma znaczenia, bo jest możliwe udowodnić, że taka przyjaźń nie istnieje, ale również jest możliwością pokazania i udowodnienia, że nie istnieje. Zależy to bowiem od wielu czynników, a głownie od tego jakimi jesteśmy ludźmi.
2009-12-15T18:08:38+01:00
Każdy zastanawia się , czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną naprawdę istnieje . Jedni mówią ,że tak , drudzy znowu przeciwnie . Każdy ma inne zdanie na ten temat.
Oczywiście , że kobieta może przyjaźnić się z mężczyzną . Mogą być nawet najlepszymi przyjaciółmi , mogą znać się od dzieciństwa , mieszkać razem i chodzić ze sobą na różne imprezy ale nic nie może między nimi stać się więcej . Czasami jednak tak się zdarza , że od przyjaźni rodzi się prawdziwe uczucie . Wtedy trzeba podjąć decyzję czy zostać przy obecnym stanie , czy może dać sobie szanse i spróbować być razem naprawdę .