Odpowiedzi

2009-09-09T21:55:17+02:00
- Ocenę niedostateczną zawsze można poprawić. Można poprosić nauczyciela o ponowne wytłumaczenie tematu. W klasie zawsze znajdzie się ktoś chętny, kto rozumie dany temat i udzieli korepetycje po lekcjach. Jedynka to nie koniec świata. Jeśli chcesz możemy pójść na zakupy.
- Zawsze możesz szukać sprawcy tej kradzieży. Jeśli jednak by się ona nie odnalazła to nie ma rzeczy nie zastąpionych. W sklepach jest duży wybór znajdziesz sobie coś lepszego. Na świecie są gorsze nieszczęścia. Nie przejmuj się.
-On nie był tego wart. Nie mogło mu na tobie, aż tak zależeć skoro się z tobą rozstał. Tego kwiatu jest pół światu ! Niedługo znajdziesz kogoś kto będzie Ciebie wart. On jest skończonym głupkiem, że Ciebie nie chciał. Przestań o nim myśleć i zacznij rozglądać sie za jakimś nowym, który będzie mądrzejszy, aby nie porzucać tak wspaniałej dziewczyny jak ty. ;)
1 1 1
2009-09-09T22:02:36+02:00
1) Ocena ndst: uczymy się na własnych błędach, ocena ndst może być mobilizacją do pracy i nauki, "uczeń bez 1 to jak żołnierz bez karabinu" ;)

2) Kradzież ulubionej rzeczy: nic materialnego nie jest tak cenne, jak to co mamy w sobie i co mogą dać nam inni ludzie z wnętrza siebie. Rzeczy materialne szczęścia nie dają, wręcz przeciwnie, mogą być przyczyną wielu konfliktów i sporów. Cenne jest to, kim jesteś, a nie to co posiadasz.

3) Sympatia: uczymy się na doświadczeniach, może i byli dwiema połówkami...ale widać nie tego samego owocu i im szybciej to zrozumieli tym lepiej, cierpienie nas uszlachetnia, prawdziwa miłość dopiero stanie na drodze jej życia, nie był jej wart, rozstanie nie było bez powodu i lepiej, żeby się rozstali aniżeli jedno z nich miałoby być nieszczęśliwe (w końcu jeśli kochamy chcemy dla drugiego człowieka tego co najlepsze, nawet jeśli nie jest to z korzyścią dla nas).
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-09T22:34:10+02:00
-otrzymanie oceny niedostatecznej
Słuchaj według mnie mogło być gorzej. My możemy poprawić tą ocenę, a znam nauczycieli którzy na to nie pozwalają. A rodzicom nie musisz dzisiaj mówić. Powiesz jak poprawisz. Nikt się nie dowie...

- kradzież ulubionej rzeczy
Nie przejmuj się! Wiem, że dla Ciebie komórka była ważna, ale teraz dostaniesz nową komórkę, a rodzice... Nie przejmuj się zrozumieją, a nawet będą się martwili o Ciebie a nie o tą komórkę!

-roztanie się z sympatuą
Spokojnie. Ten chlopak to kretyn! Dowiedziałaś się trochę później, ale to nie szkodzi! Zopacz po co się przejmować takim chłopakiem jak tyle fajnych jest na świecie. A co do niego... Nie był Ciebie wart!!!