Znalazłeś ofertę pracy wakacyjnej w USA jako pomoc opiekuna na obozie z niepełnosprawnymi dziećmi. W liście:

-zapytaj o miejsce i termin obozu
-dowiedz się o wiek dzieci i rodzaj zajęć dla nich przewidzianych
-spytaj o godziny pracy i obowiązki
-wyraź chęć współpracy i zapytaj jakie dokumenty należy przeslac aby ubiegac sie o tę prace

Na jutro!:((

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T18:48:02+01:00
16.12.2009 r. ( prawy górny róg)

Jakiś nagłówek ( zależy do kogo piszesz)

Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy wakacyjnej w USA. Pragnę uczestniczyć w tym obozie i pomóc opiekować się dziećmi.
Jak mi wiadomo obóz organizowany jest w USA. Chciałbym dowiedzieć się gdzie dokładnie się znajduję aby móc dotrzeć tam bez problemu i oczywiście kiedy miało by mieć to miejsce.
Bardzo lubię pracować z dziećmi. Jaki rodzaj zajęć jest dla nich przeznaczony i w jakim przedziale wiekowym są te dzieci? Te informacje ułatwią mi przygotowanie się do wyjazdu. Zapewne będzie na mnie czekać dużo obowiązków. Chcę dowiedzieć się o nich jak najwięcej i spytać się o godziny pracy.
Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko, ponieważ uwielbiam pracować z dziećmi i móc im pomagać. Ta praca stanie się dla mnie obowiązkiem i przez nią stanę się dojrzalszym człowiekiem. Dlatego proszę o rozpatrzenie mego zgłoszenia i podania mi odpowiednich informacji o dokumentach jakie muszę dostarczyć.

Podpis

( oczywiście wszystko od akapitów ;) )

Skorzystałam z translatora ;(

I am very interested vacational job offer in USA . I desire to participate in this camp and to take care children how me help. I would like to inform where I be placed exactly in order to be able there get on without problem and certainly when it place had have. I like very to work with children . That kind of occupance is assigned for they what are these children aged partition and in? These informations will facilitate preparation for departure me. It will wait on I surely duties a lot. I is wanted to inform as maximally about them and ask about hours of work. I think, that I am proper candidate on this position, as with children like working and can memorial they help. This work ask becoming for I duty and I will become maturest person by her So, I ask about my treatment of application and I must supply proper information of document application that me.

Nie ręczę że jest to dobrze przetłumaczone ;(. Wiemy jakie są translatory.!
3 2 3