Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T18:56:56+01:00
Ebenezr po wizycie duchów zaczął się zastanawiać nad swoiom postępowaniem. Tajemnicze zjawy skłoniły go do przemyśleń nad swoim doczesnym życiem. Doszedł do wniosku że pieniądzę to nie wszystko ,do trumny ich nie zabierze, najważniejsza jest rodzina. Z zachłannego i skąpego człowieka przerodził się w sympatycznego, pomocnego i akceptowanego członka rodziny i przyjaciela.
2009-12-15T18:59:31+01:00
Ebenezer Scroog'e po wizytach duchów miał kilka spraw do przemyślenia. Zdał sobie sprawe, że interesowały go jedynie pieniądze. Nie liczyło się dla niego nic więcej. Miał gdzieś innych ludzi, którzy potrzebowali pomocy. Olewał wszystkich. Najważniejszy był on i jego pieniądze.
Gdy sobie to uświadomił zrobiło mu sie żal samego siebie. Postanowił jakoś to wszystko naprawić. Wiedział że, będzie ciężko lecz chciał to zrobić.
Stał sie potem dobrym człowiekiem, którego możemy naśladować.
Zaczął się przejmować sprawami innych ludzi. Pieniądze wypadły z rzeczy najważniejszych u tego człowieka.
Zaczął się w końcu dzielić co wczęśniej było niemożliwe gdyż był zadufany w sobie.
2009-12-15T19:03:05+01:00
Po wizycie duchów Ebenezer Scroog'e stał sie zyczliwym , miłym i dobrym człowiekiem.Zrozumiał błędy ,które popełniał przez całe swoje zycie.Był serdeczny i uprzejmy.Dla małego Tima stał sie drugim ojcem.Nie był już skąpym egoistą i dostrzegał problemy innych a nawet potrafił im wspołczuć.Był radosny i usmiechniety.Starał sie wynagrodzić wszystkim krzywdy ktore uczynił .