Odpowiedzi

2009-09-10T16:34:42+02:00
Moje pierwsze dni w gimnazjum były dość ciężkie.
Większość osób z klasy jest z innej szkoły i czułam się dziwnie w ich towarzystwie przez 3 dni od przyjścia do szkoły po wakacjach. Teraz już więcej ze sobą rozmawiamy i jeśli chodzi o znajomych to nie mam, co narzekać. Nauczyciele są różni. Niektórzy są dość surowi i wymagający, więc teraz będę musiała więcej czasu poświęcać nauce niż w podstawówce. Czuję się w tej szkole dobrze i cieszę się, że wybrałam właśnie tę.


W razie jakichś pytać proszę pisać :)
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-10T18:11:00+02:00
Poniedziałek 1 września.
Drogi pamiętniczku, to mój pierwszy dzień w nowej szkole. Jestem Gimnazjalistką! Tyle czekałam na ten moment, a teraz już mogę spokojnie mówić, że jestem z Gimnazjum. Nie będą już o mnie mówić, że jestem dzieckiem z podstawówki. Jestem taka radosna... Dziś pani dyrektor na rozpoczęciu roku wyczytała moje nazwisko i przydzieliła mnie do kl. 1b. W mojej klasie jest jeden taki ładny chłopak i ma na imię Tomek, ciekawa jestem drogi pamiętniczku, czy mu się spodobałam. Muszę kończyć, aby się wyspać na jutro do szkoły.

Środa 3 września.
Pamiętniczku, od 3 dni uczę się w Gimnazjum numer 58 w Radomyślu. Moja nowa klasa wydaje się sympatyczna, choć jeszcze się prawie nie znamy. Kiedy idę korytarzem wiele osób na mnie patrzy i mówi: pierwszoklasistka! Nie rozumiem dlaczego zwracają na mnie uwagę przecież jestem Gimnazjalistką! Co z tego, że są starsi? Nie lubię jak ktoś mnie obgaduję, tymczasem w nowej szkole wiele osób nam się przygląda. Mimo to wcale nie żałuję wyboru mojej szkoły, wiem, że początki są zawsze trudne, ale wiem również, że dam radę, w końcu jestem już Gimnazjalistką!
1 5 1