PROSZĘ POMÓŻCIE !!!!!!
Wyobraź sobie , że jesteś kandydatem na stanowisko przewodniczącego samorządu uczniowskiego w twojej szkole. Przygotuj treść ulotki, w której zachęcasz pozostałych uczniów do zagłosowania na ciebie. Zaproponuj w niej sprawy, którymi zajmiesz się jako przewodniczący samorządu.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T20:33:14+01:00
Nazywam się Jan Kowalski. Mam 13 lat. Kandyduję na przewodniczącego samorządu szkolnego.
Bardzo lubię współpracować z dziećmi, nauczycielami i rodzicami. W klasie czwartej byłem przewodniczącym klasy i myślę, że w miarę dobrze wypełniałem swoje obowiązki.
Do moich zadań należałoby organizowanie:
-dyskotek
-kuligów
-konkursów szkolnych
-różnego rodzaju wycieczek.
Myślę, że razem uda nam się zrobić coś pożytecznego dla naszej szkoły...
RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIĘCEJ.
Jan Kowalski
7 4 7
2009-12-15T20:33:48+01:00
Proszę o oddawanie głowów na mnie na stanowisko przewodniczącego/ej szkoły. Zacznę organizowac co piątek dyskoteki szkolne, wydam gazetkę, postaram się o jak najczęstsze organizowanie wycieczek, oraz konkursów z ciekawymi nagrodami. Będę do dyspozycji każdego:) Chętnie udzielę pomocy w każdej sprawie. Jak odpowiada Ci moja osoba na to stanowisko oddaj głos:)
7 3 7
2009-12-15T20:36:02+01:00
Cześć, jestem Krzysiek (lub twoje imię) kandyduję na stanowisko przewodniczącego samorządu uczniowskiego, ponieważ chcę pomagać innym, tak aby mieli oni korzyści w szkole. Gdy będę przewodniczącym zamierzam dać dyrektorowi różne propozycje dotyczące życia uczniów w szkole, np. Zakup nowych książek przygodowych jakie zażyczycie sobie w ankiecie, lub zakup nowych komputerów do sal komputerowych i wiele innych. Proszę o oddanie głosu akurat na mnie. Z góry dziękuję.
7 4 7