Hey ej potrzeba mi zadanie z wosu zadanie jest następujące musze napisać 3 wiadomości z Kraju np o polityce albo o czymś innym i takie wazniejsze i 3 różne np że Obama dostał Nobla ja podaje przykład ale o Obamie nie piszcie i trzeba uzasadinc która z tych wiadomości jest najważniejsza i dla czego i te wiadomości takie dłuzszeno BARDZO PROSZE BO MI TO ZADANIE JEST BARDZO WAŻNE ;)))))

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-16T01:51:38+01:00
Rczenik Praw obywatelskich Janusz Kochanowski ocenił jako niewłaściwe zachowanie polskich władz w kwestii zagrożenia zakażenia nową odmianą grypy A/H1N1 (twz. świńską grypą). Przypomniał, że urząd nie zakupił szczepionek dla osób, które są w grupie podwyższonego ryzyka zakażenia wirusem oraz, że nie sporządzono planów rozwoju sytuacji epidemiologicznej.
Prezydium hazardowej komisji śledczej nie ustaliło we wtorek terminu przesłuchania posłów PiS; nie została rozstrzygnięta też sprawa wątpliwości dotyczących eksperta . W piątek ma się odbyć kolejne posiedzenie komisji.
Przedstawiciele PiS zarzucili rządowi, że uciekają od problemów społecznych. Ich zdaniem skutkiem tak prowadzonej polityki jest wzrost bezrobocia i upadki zakładów pracy. Podczas konferencji posłowie upierali się przy racji wtorkowego protestu postulatach związkowców.
Myślę, że najważniejszą informacją z wyżej wymienionych jest informacja na temat wirusa świńskiej grypy. Ryzyko zakażenia jest ogromne. Nie wiemy jak długo wirus bedzie 'przebywał' w kraju. Uważam, że rząd powinien odpowiednio zająć się zapobieganiom rozprzestrzeniania się wirusa i zachować wszelkie środki ostrożnośći.
1 5 1