Odpowiedzi

2009-12-15T20:53:58+01:00
Droga Aniu,
Jak minęły Ci ferie? Mam nadzieję,że spędziłaś ten czas tak jak sobie wymarzyłaś.
Piszę do Ciebie, by opowiedzieć Ci o tym, jak ja przeżyłam ten wolny czas. Pierwszy tydzień upłynął mi bardzo aktywnie. Chodziłam z rodzicami na łyżwy, gdzie nieraz nabiłam sobie siniaka. Zjeżdżaliśmy też na sankach na dużej górce przed naszym domem. Pływaliśmy w basenie, gdzie ratownicy organizowali specjalne kursy pierwszej pomocy.
W drugim tygodniu chodziłam na warsztaty plastyczne. Uczyliśmy się tam, jak robić rzeźby z gliny oraz jak namalować pejzaż pastelami olejnymi. Stworzyłam moją własną sztukę, która teraz wisi u mnie na ścianie. Poznałam tam wielu przyjaciół z którymi spotykałam się w kinie oraz na łyżwach.
Nie uwierzysz kto nas odwiedził! Pamiętasz Marka,kolegę z przedszkola? Przyjechał na weekend i chciał się z nami zobaczyć.Szkoda, że Cię nie było. Poszłam z nim do centrum handlowego i cały czas mówił mi o ciekawych rzeczach jakie spotkały go w Anglii.
Tak ja spędziłam ferie. Mam nadzieję,że szybko odpiszesz mi na ten list i opowiesz,co ciekawego działo się u Ciebie.
Pozdrawiam Cię serdecznie
XYZ
253 2 253
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-15T20:59:24+01:00
Drogi Maćku!
Jestem właśnie w górach na feriach. W tym roku będę się uczył jeździć na snowboardzie. Już nie mogę się doczekać pierwszej lekcji! Wszyscy mówią że na pewno spodoba mi się ten sport.
Zakopanem to na prawdę interesujące i pełne rozrywek miasto. Wiele się tutaj dzieje. Jestem pewien że spodoba ci się tutaj tak samo jak mi. Rano codziennie idziemy z rodzicami na wyciąg i jeździmy na nartach tak długo aż zrobi się ciemno. A po zmroku idziemy na Krupówki, gdzie codziennie kupujemy oscypki, które uwielbia cała moja rodzina. Na Krupówkach są też bardzo dobre i różne restauracje. Jest też tam piękny kościół.
Bardzo się ciesze za za kilka dni dojedziesz do mnie i razem będziemy się jeszcze lepiej bawić. Weź tę zieloną kurtkę narciarską, taką samą jaką mam ja. Będziemy wyglądali jak bracia.

Czekam na Ciebie
(twoje imię)


Pozdrawiam i licze na naj ;)
246 3 246
witam. potrzebuje pomocy a dokładniej krótkiego listu dla siedmioletniego syna który ma zawierać wstęp treść i zakończenie. pisze tutaj bo nie mam punktów i nie mogę zadawać pytań.
list ten to zadanie domowe w drugiej klasie nowego systemu.