Odpowiedzi

2009-12-15T21:26:58+01:00
-Hej jestem Stasia ;p
-A ja .(imię.).
-Idziemy gdzieś xD
-Jasne a gdzie proponujesz?
-może na kebaba xD

Dobra sory xD Nie wiem ;d
10 2 10
2009-12-15T22:19:15+01:00
Ty- Dzień dodry p. Stanisławo.
Stanisława - Witam ,Pana/Panią redaktor.
T - Chciałbym zadać pani trzy krótkie pytania związanych z pani przeszłością oraz teraźniejszością.
S - Z miłą chęcią odpowiem.
T - Czym się pani aktualnie zajmuje?
S - Piszę kolejną część mojej książki "Fizyka dla ludu" i muszę powiedzieć ,że jak narazie jestem bardzo z niej zadowolona. Bardzo dużo ludzi ,gdy mnie widzi na ulicy zaczepia mnie i pytają kiedy nabędą 2 cześć mojej książki. Bardzo mnie to cieszy.
T - Jeśli pani zaczęła temat książki chcielibyśmy się dowiedzieć co zamieściła pani w 1 części?
S - Pierwszą częścią książki "Fizyka dla ludu" chciałam przekazać głównie moją całą wiedzę na temat fizyki i jak widać wyszło na jaw moje zamiłowanie do tego przedmiotu (śmieje się).
T - moje ostatnie pytanie brzmi czy zrealizowała pani swoje marzenia?
S - Tak ,jak najbardziej! Widzę ,że cały ten wywyiad będzie oparty na mojej książce (śmieje się) Bo ta książka była moim największym marzeniem ... żeby ją wydać! A o 2 części to nawet nie zdąrzyłam pomyśleć. A jeśli chodzi pani o sprawy sercowe to znalazłam swój ideał i jestem teraz szczęśliwą mężatką i matką mojej córeczki Kasi ,która jutro kończy 3 latka ,więc jeśli mogę to życzę jej wszystkiego najlepszego!
T - I my też życzymy pani córce sto lat! Dziękujmy za rozmowę i czekamy na drugą cześć pańskiego dzieła! Kto wie może pani córka w szkole będzie z nie korzystać?

Nam to w klasie dyktowała pani ,więc raczej jest ok.
7 3 7