[lektura] "Lew, czarownica i stara szafa "
pomóżcie mi ułozyc krótkie opowiadanie w którym opiszecie dalsze wydarzenia opisane w tekście "lew, czarownica i stara szafa
zastosyjcie narracje pierwszoosobową. uzyjcie jakiś conajmniej 3 wyrazów które opiszą uczucia Łucji.

P.S. tylko ten dalszy ciąg ma byc wymyślony nie koniecznie musi byc związany z utworem. xd.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-16T10:37:48+01:00
Miałam to na sprawdzianie . !
i napisałam tak :
... Gdy tylko wróciliśmy okazało się, że nie minęła nawet minuta od wejścia do tajemniczej szafy . Wystraszyłam się nie wiedząc co się stało .
... Zeszliśmy na dół gdzie zjedliśmy kolację. Po zjedzeniu udaliśmy się do pokoju gdzie znajdowała się szafa . Rozmawialiśmy przez pewien czas aż w końcu postanowiliśmy, że udamy się tam jeszcze raz . Szliśmy powoli, między futrami. Nagle znaleźliśmy się w krainie, w której przedtem królowaliśmy, ale wyglądała ona zupełnie inna . Przedtem była ona śliczna, pełna kolorowych kwiatów, drzew, a teraz znajdował się tam śnieg . Osłupieliśmy. Zobaczyliśmy jakiegoś człowieka idącego w oddali. Postanowiliśmy go dogonić i z nim porozmawiać . On opowiedział nam, że po wyjeździe rodzeństwa, które sprawowało władzę w całym kraju zapanował chaos . Niestety mówił o nas, lecz chyba nie wiedział, że my to my .
Byłam bardzo smutna i załamana, że cała kraina cierpi przez nas . Nieznajomy zaprosił nas na herbatę i herbatniki . Cebek, bo tak miał na imię nasz nowy przyjaciel stwierdził, że wyglądam na bardzo wystraszoną.
...Po zjedzeniu udaliśmy się do domu by omówić plan działania . Jednak zapomnieliśmy o naszej cudownej krainie i powróciliśmy do rzeczywistości .
ja tak napisałam i dostałam 5 . ; ]]
pozdrawiam . ; *
3 2 3