Odpowiedzi

2009-12-16T14:44:45+01:00
TŁUMACZENIE:
Każdy lubi się śmiac ale nie każdy z nas ma takie same poczucie humoru? Sasskia Murray pytała grupę nastolatków, co ich śmieszy. Wiele trzynasto i czternastolatków wybierało kreskówki. Ulubione to Tom i jerry, i Simpsonowie.
"Mogę oglądać The Simpson cały dzień" odpowiedzia Simon, lat 14. Filmy komediowe ze zwierzętami jak Baby, Chicken Run i Cats and Dogs też były bardzo popularne.

Jeden lub dwaj starsi nastolatkowie lubią stare ciche Hollywódzkie filmy lat 20.
'Kocham slapstick" mówi Robbie, lat 16 z Chester. "Nie mogę temu pomóc, ale zawsze się śmieje gdy ktoś poślizgnie się na skórce banana, zmoknie lub spada z drabiny. Niektóre filmy z Charile Chaplinem i Laurelem i Hardym, są przekomiczne"

Nie dziwi, że chłopcy i dziewczyny często lubią inne typy humoru. Chłopcy przepadają za parodiami, jak "Maska" i "Akademia Policyjna", natomiast dziewczyny wolą komedie romantyczne, jak Bezsenność w Seattel, 4 wesela i pogrzeb czy telewizyjne komedie, jak Przyjaciele.

Wśród najbardziej popularnych aktorów komediowych byli Jim Carrey, Eddie Murphy, meg Ryan i Steve Martin. " Niektórzy aktorzy są zawsze zabawni" mówił Dave, 15 latek z Cardiff. "to sposób w jaki poruszają twarzą i mówią ich teksty. Komicy występujący na scenie mają te same talenty. Każdym razem, gdy zaczynają mówić dowcip, jesteś gotowy do śmiechu"

STRESZCZENIE:
This text is about sense of humor. ( Ten tekst mówi o poczuciu humoru)
The journalist asked teenagers, what make them
m laugh. (Dziennikarka pytała nastolatków, co ich śmieszy)
They told, that they like cartoons and comedies. (Mówili, ze lubią kreskówki i komedie)
Article says, that boys and girls have diffrent sense of humor. (Artykuł mówi, że dziewczyny i chłopcy mają inne poczucie humoru)
We can read also about favourite and funniest actors. (Możemy też przeczytać o ulubionych i najzabawniejszych aktorach)
2009-12-16T14:51:17+01:00
This article tells the story about our sense of humor because everybody like to laugh. The journalist asked some children and teenagers about their favourites cartoons, films and the most popular comedy actors. Children love comedy films with animals, like Cats and Dogs but teeneagers like old Hollywood films, like Charlie Chaplin.
The boys and girls have different types of humour,so boys love spoofs, like Police Academy. Girls like romantic comedies for example Four weddings and a funeral.

Tłumaczenie po polsku:
Ten artykuł opowiada o tym, ze każdy lubi się śmiać. Dziennikarka zapytała dzici i młodzież o ich ulubione bajki, filmy i najlepszych aktorów komediowych.
Dzieci uwielbiają śmieszne filmy ze zwierzętami, jak Koty i Psy, ale nastolatki wolą stre Hoolywood'zkie filmy, takie jak Charlie Chaplin.
Chłopacy i dziewczyny mają inne poczucie humoru, dlatego chłopcy uwielbiają parodie, takie jak akademia policyjna. Natomiast dziewczyny wolą komedie romantyczne, np. Cztery wesela i pogrzeb.


Mam nadzieję, że pomogłam!!! =]