Odpowiedzi

2009-12-16T15:52:04+01:00
NIe wiem jak wyglada twoj pokoj. ;D moge ci opisac moj pokoj xD no to tak: Moj pokoj jest niebieski wchodzac do niego zaraz na przeciwko drzwi jest okno. po prawej stronie widnieje ciemnobrazowa szafa. Na przeciwko niej znajduje sie komuter i biorko. Po prawej stronie od drzwi widnieje zolto niebieskie lozko xD. tyle licze na naj ;p
1 1 1
2009-12-16T15:55:18+01:00
Moim ulubionym miejscem , które znajduje się w moim domu , jest pomieszczenie ,w którym najczęściej przebywam - własny pokój. Słucham tam muzyki , odrabiam lekcje , siedzę przy komputerze i robię wiele innych ciekawych rzeczy.
Mieści się obok pokoju rodziców oraz łazienki na parterze. Na wprost od wejścia znajduje się jedyne okno, którego widok prowadzi do ogrodu. Po prawej stronie jest łóżko, zaś po lewej : jedna z szaf z ubraniami, półka na książki do szkoły, moja biżuteria i miejsce na drukarkę. Przy biurku z jednej i z drugiej strony mieszczą się szafy z ubraniami, a na nim jest monitor, długopisy i słowniki. Na ostatniej półce, która znajduje się w pokoju, stoi telewizor, wieża i DVD. Ściany są koloru białego, a meble, podobnie jak dywan,
mają odcień kremowy.
Nie zamieniłabym tego pokoju na inny, ponieważ uważam, że ten jest dla mnie odpowiedni i lubię tam przebywać. Najbardziej podoba mi się to, że jest mój i mogę robić w nim, co chcę, np: zawieszać plakaty moich ulubionych gwiazd itp. To taka moja własna oaza spokoju.
2009-12-16T16:12:23+01:00
Mój pokój znajduje się na pietrze.jest w nim dożę,eleganckie biurko,w którym trzymam przydatne przybory szkolne.w pokoju stoją także dwie wiele szafy,do których chowam odzież.mam także mały stolik który przydaje mi się do majsterkowania. na przeciwko drzwi znajduje się wielki okno z którego rano można podziwiać promienisty wschód słońca.pod oknem stoi bardzo wygodne łózko.mój pokój jest dla mnie idealnym miejscem do relaksu i nauki.uwielbiam swój pokój!!